עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

מידע חשוב: אודות ייעוץ משכנתאות

בישראל של היום מעל לשבעים אחוזים מהאוכלוסייה נדרשים לקחת משכנתא על מנת לרכוש דירה. כלומר, מרבית האנשים בארץ חיים במציאות בה הם נושאים על כתפיהם הלוואות בנות מאות אלפי שקלים במשך עשרות שנים. למרבה הצער, רבים מבין נוטלי המשכנתאות מוצאים את עצמם שקועים עד צוואר בהלוואות חונקות, שהם בקושי מצליחים להחזיר, וכך נכנסים למעגל קשה של חובות ועוד הלוואות המובילים לתסכול ולחוסר אונים. הדרך הבטוחה להימנע מבעוד מועד ממצבים קשים אלו, היא בעזרת ייעוץ משכנתאות מקצועי מטעם גוף חיצוני ואובייקטיבי. תפקיד הייעוץ הוא לכוון ולסייע ללקוחות לבחור במסלול המשכנתא המתאים עבורם, ושהינו הריאלי ליכולותיהם הכלכליות כיום ובעתיד בהתחשב במצב השוק, בריבית במשק ובסוגי ההלוואות הקיימות.

מדוע צריך ייעוץ משכנתאות

משכנתאות הן למעשה הלוואות של סכומי כסף גדולים המיועדים לרכישת דירה, והמוענקים בתנאים טובים ונוחים על מנת לסייע לאנשים להיות בעלי בית משלהם. אולם בפועל ישנם סוגים רבים של משכנתאות המוצעים על ידי הבנקים וגופי מימון אחרים, שאינם חפים מאינטרסים כלכליים משלהם. על מנת להבין ולבחור את המשכנתא המתאימה עבורכם חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות חיצוני, אשר יסייע לכם בבחירת המסלול המתאים. כמו כן ידאג היועץ לביצוע המשא ומתן מול הגוף הפיננסי, וזאת על מנת להשיג ללקוחותיו את התנאים הטובים והגמישים ביותר עבור ההלוואה הנדרשת. מכיוון שמדובר באחת ההחלטות כבדות המשקל והמשמעותיות ביותר בחיים, מומלץ שלא לקבלה לבד ללא הבנה וידע מעמיק בתחום. חשוב להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע מנוסה ואמין, אשר יחסוך לכם בסופו של יום הרבה כסף, זמן וכאבי ראש.

תהליך ייעוץ המשכנתאות

ייעוץ משכנתאות הינו הליך מורכב הבנוי ממספר שלבים עיקרים:

 • הבנת צרכי הלקוח - על סמך הנתונים הפיננסיים שהעברתם כגון גובה ההלוואה הנדרשת, משכורות, מצב העו"ש והלוואות נוספות, יבנה עבורכם היועץ תוכנית החזר לטווח הארוך, המתאימה עבורכם.
 • השוואות מסלולים מול הבנקים וגופים פיננסיים נוספים, ובחירת המסלול הנכון ביותר ללקוח בהתאם ליכולותיו ולמצב הריביות בשוק.
 • משא ומתן מול הגוף הפיננסי לשם קבלת תנאים מועדפים.
 • סיוע בהבנת ובמילוי המסמכים הנדרשים לקבלת ההלוואה.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.