עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

איך מזהים יועץ משכנתאות טוב ואיכותי?

לפני שקונים דירה חדשה או בית חדש ולפני שמחליפים סביבת מגורים באזור מגורים משודרג - צריך למצוא את המשכנתא הנכונה. כדי למצוא את המשכנתא הנכונה, כדי להימנע מטעויות וכדי לחסוך זמן, טרחה וגם לא מעט כסף צריך למצוא יועץ משכנתאות טוב ואיכותי. השאלה המתבקשת בנקודה זו היא – איך מזהים את היועץ הטוב והאיכותי ביותר? איך מתגברים על שלב המפתח הזה שיכול להשפיע על החיים עם המשכנתא לאורך תקופה ארוכה וממושכת?

שם טוב והמלצות

כלל ראשון שבו ניתן להיעזר כדי לזהות יועצי משכנתאות טובים ואיכותיים הוא קיומו של שם טוב, מוניטין והמלצות. יועצי משכנתאות טובים יהיו על פי רוב אנשים בעלי מומחיות וניסיון, השקעה בכל לקוח ולקוח והבנה מלאה של ענף המימון והמשכנתאות. המיומנויות והשירות ללקוח מתורגמים בדרך כלל להמלצות שעוברות לא רק מפה לאוזן אלא גם בפורמים באינטרנט, בין חברים ושכנים, בין בני משפחה וכדומה.

דיבור בגובה העיניים

בתחום הפיננסים, ההלוואות והמימון רווחים הרבה מאוד מונחים מקצועיים, חלקם מסובכים באופן מיוחד. כאן, בנקודה זו, אנו מגיעים לכלל חשוב נוסף שיכול לסייע במציאת יועץ משכנתאות טוב ואיכותי. הכלל טמון ביכולת של יועץ מקצוען להסביר את כל הדברים החשובים והמהותיים ללקוחותיו בלי להידרש בכל רגע ורגע למונחים מקצועיים מעורפלים.

אם גם אתם לא ממש מבינים את ההבדל בין ריבית נומינאלית לבין ריבית אפקטיבית, ואתם לא חיים יומיום עם מונחים כמו "ריבית עוגן", מח"מ או אג"ח, אין זאת אומרת שלא מגיע לכם להבין את ההבדל בין סוג אחד של משכנתא לבין סוג אחר וגם לכם מגיע להצליח בבניית תמהיל נכון שיאפשר ראש שקט וביטחון בעתיד.

עובדים בשבילך

עם כל הכבוד לשליטה במושגים ובמונחים תיאורטיים, יועץ משכנתאות איכותי וטוב נמדד גם על הרבה מעבר לכך. יועץ משכנתאות שמכבד את עצמו מצדיק את שכר הטרחה שלו לא רק בבניית תמהיל (שילוב) בין מסלולי משכנתא שונים אלא גם בסגירת קצוות ואף מעבר לכך מול הבנקים השונים. יועץ משכנתאות יעיל ומקצועי:

 • מסייע בבחינת הצעות משכנתא מבנקים שונים ולעיתים גם מבצע בעצמו סקר שוק.
 • מסייע בתיאום בין היכולת הכלכלית הנוכחית והחזויה לבין החזר חודשי סביר ונוח.
 • משקיע בהתעדכנות שוטפת בכל החידושים בתחום, לרבות הנחיות בנק ישראל, הצעות מיוחדות מבנקים כאלה ואחרים, שינויי מדד וריביות וכדומה.
 • מבצע עבור הלקוח משא ומתן מול הבנק, על מנת להבטיח את קבלת ההצעה הטובה ביותר, בלי פשרות ובלי לעגל פינות.

חשוב לשים לב שיועץ מנוסה ומשקיען חוסך עבור הלקוח בכמה רבדים. ראשית, קיים החיסכון בהחזר החודשי של המשכנתא. באופן מצטבר, מדובר בחיסכון של עשרות אלפי שקלים ואפילו במאות אלפי שקלים. שנית, קיים חיסכון בזמן וטרחה שמשקיעים בשלב איתור המשכנתא. יועץ טוב מבצע עבודת הכנה עבור הלקוח, מבצע בירורים מול הבנקים ומסייע באיסוף המסמכים המתאימים לאישור המשכנתא. עבור הלקוח מדובר בחיסכון בזמן ובכך שלא צריך להפסיד ימי עבודה. לסיום, אין ספק שגם הביטחון הנפשי והראש השקט חשובים מאוד שכן מי שלוקח משכנתא ללא עזרה מקצועית ראויה עשוי בהחלט לשלם על כך ביוקר כפי שמתברר בהמשך.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.