עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

בחירת חברת השקעות נדלן בארהב

המצב הכלכלי והמדיני בישראל מוביל רבים מאתנו לחפש הזדמנויות מעבר לים. היום, כשמחירי הדירות בארצות הברית נמוכים, רבים הם אלה המנצלים את ההזדמנות לבצע השקעות נדלן בארהב וליהנות מתשואה גבוהה.

מדוע השקעה בנדלן בארהב מהווה הזדמנות להכנסה פאסיבית?

מזה 6 שנים שוק הנדל"ן בארה"ב מהווה הזדמנות עסקית מצוינת ליצירתה של הכנסה פאסיבית, גם לאלו אשר אין ברשותם הון עצמי גדול. תושבים רבים בארה"ב נאלצו למכור את בתיהם כדי לפרוע את המשכנתאות שלקחו. מיליונים של נכסים עוקלו והוצעו למכירה במחיר נמוך בעשרות אחוזים מערכם בימי השיא, עובדה שיצרה הזדמנות עסקית נדירה. כמו כן, תושבים רבים איבדו את ביתם ונאלצו לעבור לגור בשכירות וכתוצאה מכך גם מחירי הדירות השכורות עלו מעט מעל רמתם הרגילה. כאשר מחברים את שני הנתונים יחד מקבלים אופציה לתשואות גבוהות על ההשקעה. מאחר וההשקעה בתחום הנדל"ן מצריכה השקה כספית לא מבוטלת, מומלץ מאד לבחור בחברת השקעות נדלן בארהב שאפשר לסמוך עליה.

מדוע מומלץ לבחור בחברת השקעות נדל"ן בארה"ב?

כשם שניתן לרכוש נכס שיניב כתוצאה תשואה גבוהה, ניתן גם ליפול למלכודת ולהפסיד כספים. מכאן חשוב מאד לא להיכנס לעסקה לבד, אלא להשקיע את הכסף באמצעות חברה בקיאה בתחום השקעות נדלן בארהב שברשותה הידע הדרוש. השקעת נדל"ן מהווה סיכון וכניסה לעולם שהינו חדש ולא מוכר לרובנו. חשוב להיעזר בגורמים מתאימים ומנוסים בשוק הנדל"ן שיבטיחו כי ההשקעה תתבצע בתנאים הטובים ביותר. בשל הניסיון הרב שחברת ההשקעות צברה, היא תוכל להוביל אתכם להשקעה מניבה ולהימנע מסיכונים. חברת השקעות מקצועית תדאג לטובת הלקוח ותקפיד על התאמת הנכס ועל מתן פירוט אודות מצב הנכס (כגון: האם יש לבצע תיקונים בנכס? האם הנכס קיבל את כל האישורים הדרושים?).

כיצד מחשבים את כדאיות ההשקעה בנכס?

כדאיות ההשקעה בנכס מחושבת ע"פ שיעור התשואה השנתי: גובה דמי השכירות לאחר ניכוי ההוצאות, ביחס לעלות רכישת הנכס. בשנים האחרונות השקעות נדלן בארהב מניבות לבעליהן רווחים גבוהים לאורך תקופה ארוכה.

בחירת חברה להשקעות נדל"ן בארה"ב

שני משתנים עיקריים יעזרו לכם לבחור בנבונות חברת השקעות נדלן בארהב – התחום בו החברה מתמחה ומידת אמינותה. לגבי האמינות, מומלץ לבחון טוב את מובילי החברה ופרויקטים קודמים בהם היא השקיעה, על מנת לוודא שהיא עומדת בהתחייבויותיה כלפי המשקיעים. כמו כן, רצוי להעדיף בחברה המקפידה על שקיפות מלאה מול הלקוח וסינון קפדני של הפרויקטים בהם היא משקיעה. מי שמשקיע באמצעות חברת השקעות נדלן בארהב אשר מקפידה להיכנס רק לפרויקטים אשר הבנק אישר, נהנה מרשת ביטחון כפולה ומכופלת ומתשואה נאה במיוחד.

לסיכום, בחירתה של חברה להשקעות נדל"ן בארה"ב, היא בחירה חשובה ורצינית ולכן רצוי לברר פרטים באשר לאמינות החברה ומידת התמחותה בנדל"ן בארה"ב.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.