עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

ביטוח משכנתא - ביטוח חיים וביטוח דירה למשכנתא

משבר הדיור בישראל הביא ללא מעט השלכות משמעותיות. יחד עם עליית המחירים הקיצונית, אנחנו עדים לעלייה משמעותית לביקוש למשכנתאות, ששבר בשנה האחרונה את כל השיאים. וכך, ניתן לראות אינספור אנשים הניגשים לסניף הבנק ומבקשים הצעה למשכנתא, שצריכה כמובן להיות אטרקטיבית ונוחה להחזרה (עד כמה שהדבר יכול להיות פשוט).

ואז מגיע הרגע בו אנשי הבנק דורשים, ובצדק גמור מבחינתם, רכישה של ביטוח משכנתא, מצידם של רוכשי הדירה, כתנאי מרכזי לאישור ההלוואה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על אחד מ"ביטוחי החובה" המרכזיים בעת רכישת דירה.

מהו ביטוח משכנתא?

מטרת העל של ביטוח משכנתא היא לבטח את הבנק מפני מצב בו כספי המשכנתא לא יחזרו אליו. הבנק, אין לשכוח, מעניק ללקוח שלו סכומי כסף עצומים, המגיעים לכמה מיליוני שקלים. מצב שבו התשלומים לא יחזרו אליו, תהא הסיבה לכך אשר תהא, מעמידה את הבנק בפני אובדן כספים עצום. הבנק מעוניין למנוע מצבים מהסוג הזה, כמובן, ולכן מחייב את רוכשי הדירה/מקבלי המשכנתא לרכוש ביטוח ייעודי.

לצורך הגשמת מטרת העל החשובה הזו, כולל הביטוח שני רכיבים עיקריים. הראשון שבהם הוא ביטוח חיים למשכנתא, אשר מתייחס לתרחיש הקיצוני (אך האפשרי) של מוות של לוקחי המשכנתא, חס וחלילה. במצב הזה, על החברה המבטחת לשלם את תשלומי המשכנתא שעוד נותרו, נכון לנקודת הזמן הנוכחית, במקום האדם המנוח.

הרכיב המרכזי השני הוא ביטוח דירה למשכנתא. הרכיב מתייחס לנכס הנרכש עצמו ולשורה ארוכה של מצבים שעלולים לסכן אותו. חשוב לשים לב לכך שהביטוח הזה בכל מקרה אינו מתייחס לתכולת המבנה, אלא לחלקים הקבועים שלו: קירות, יסודות, תקרות, חלונות וכיוצא בזה. זהו ביטוח בסיסי ביחס לביטוחי הדירה הנפרדים, כך שאין לבנות עליו באופן בלעדי לצורך כיסוי הנזקים. על כל פנים, הרציונל כאן הוא שהשתתפות החברה המבטחת בכיסוי נזקים אלה תקל על רוכשי הדירה לעמוד בנטל הכבד של תשלומי המשכנתא, שהופכים כעת למורכבים אפילו יותר.

אפשר גם להרחיב

נקודה מרכזית אחרת שיש לתת עליה את הדעת היא שאת ביטוח המשכנתא, על שני סעיפיו, ניתן להרחיב תמורת תוספת תשלום לפרמיה החודשית. במקרה של ביטוח חיים למשכנתא, תהיה זו הרחבה המאפשרת להפעיל את הביטוח גם במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות וכיוצא בזה. את ביטוח הדירה ניתן להרחיב כך שיכלול בתוכו כיסוי עבור פריטים שאינם נכללים בפוליסה הסטנדרטית, כמו גם סעיפים נלווים: כיסוי פגיעות בצד ג', לדוגמא.

את ההחלטה לגבי ההרחבה רצוי לבצע רק לאחר שמבינים מהם הצרכים הנקודתיים והיכולות הכלכליות של הרוכשים - לא רק בהווה אלא גם בעתיד.

בגדר המלצה מועילה: קבלת ייעוץ

היות ולכל משפחה יש צרכים משלה, ועל רקע העובדה שלכל הלוואה ומסלול ביטוחי יש תנאים מוגדרים, רצוי לבחון היטב את התחום לפני קבלת ההחלטה. כך, למשל, מומלץ לסקור בזכוכית מגדלת את הסעיפים המתייחסים לגובה הכיסוי הניתן בכל אחד מהתרחישים, התנאים למימוש הפוליסה וכמובן שגם את ההשתתפות העצמית, שעלולה להיות משמעותית בהתחשב בסכומי הכסף העצומים שמונחים כאן על כף המאזניים.

קבלת סיוע של יועץ משכנתאות יכול להסיר הרבה מאד סימני שאלה ולכוון את רוכש הדירה לעבר ההחלטה הטובה ביותר עבורו. לא תאמינו עד כמה זה יכול להפוך את ההליך המורכב של רכישת דירה, על כל היבטיו, לפשוט יותר.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.