עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

בניית תמהיל המשכנתא המתאים ביותר

אין הרבה החלטות משמעותיות יותר בחיים מאשר זו הנוגעת לרכישת הדירה. מיד לאחר שסגורים על נכס אליו מעוניינים לעבור למשך מספר שנים לפחות, מגיע השלב החשוב לא פחות: פנייה לבנק לצורך קבלת המשכנתא, אשר בלעדיה רכישת הדירה היא משימה בלתי אפשרית.

הבעיה היא שבחירת תמהיל המשכנתא המתאים ביותר לצרכים שלכם היא מלאכה מורכבת לא פחות. לא רק עקב מספר המשתנים העצום שצריך להיכנס לתוך המשוואה, אלא גם כתוצאה מהקושי להעריך את היכולות הכלכליות למשך תקופה של עשרות שנים קדימה. אז איך בוחרים את המשכנתא המושלמת?

לכל משכנתא יש חוקים משלה

הנקודה הראשונה שצריך להדגיש היא שבתחום המשכנתאות אין רק שחור ולבן. אפילו האדם הבקיא ביותר בתחום לא יוכל להגדיר לכם מראש "נוסחה" מנצחת של המשכנתא, ולו מכיוון שפשוט אין כזו. כל מקרה צריך להישקל לגופו, כאשר לא רק סוג הנכס משחק כאן תפקיד אלא גם מאפייני האנשים שרוכשים אותו: לכל רוכש יש הון ראשוני משלו, מצב ספציפי בחשבון הבנק, יכולת השתכרות מסוימת ותחזיות או ציפיות לגבי העתיד.

התמונה לא הופכת לפשוטה יותר כאשר מתבוננים על כך שיש כ-30 מסלולי משכנתא מהם ניתן לבחור. אפשר להגדיר, למשל, ריבית קבועה (צמודה למדד או לא), ריבית משתנה, ריבית המבוססת על הפריים או אפילו מסלול הצמוד למטבע חוץ מסוים. וכן, גם בריבית צריך להתחשב, אם כי מומלץ להימנע מהטעות הנפוצה של התבוננות על הריבית בלבד: מסלול בריבית אטרקטיבית (לכאורה). בפועל, מסלול זה עשוי שלא להתאים ליכולות של רוכשי הדירה, מה שמקשה מאד על עמידה בתנאי התשלום שלו.

המטרה: פיזור סיכונים

טקטיקה נפוצה שרצוי לדבוק בה בדרך ליצירת התמהיל המושלם היא פשוט לפזר את הסיכונים, כלומר, לבחור במספר מסלולים המשתנים ביניהם אחת לפרקי זמן ספציפיים. בדרך זו, הרי שגם אם דבר מה ישתבש או מסלול מסוים יתגלה כלא אטרקטיבי בעליל, ה"נזק" הכלכלי של כך יהיה מצומצם יחסית. הבעיה היא שבניית תמהיל אידיאלי היא מורכבת יותר מלקיחת משכנתא "רגילה", מה שמעביר אותנו לעצה הבאה: לא לעשות את זה לבד.

אל תוותרו על ייעוץ מקצועי

כפי שבוודאי הבנתם מהסקירה שהובאה כאן, המים של עולם המשכנתאות הם מהעמוקים ביותר שתוכלו למצוא. לכן, מומלץ מאד לחשוב בצורה חיובית על קבלת ייעוץ משכנתאות מקצועי טרם קבלת ההחלטה. האחרון יבחן את המשתנים השונים שצריכים להילקח בחשבון (שווי הנכס, גובה המשכנתא, ההון העצמי של הרוכשים, יכולת ההשתכרות שלהם ועוד) ויכוון אותם לעבר המסלול האידיאלי מבחינתם.

חשוב לשים לב לכך שייעוץ משכנתאות יעיל הוא כזה שהוא חסר אינטרסים, וחשוב לא פחות: בלתי תלוי. זו הסיבה בגינה הייעוצים שמעניקים הבנקים הם בעייתיים, כאשר הרבה מאד פעמים ה"יועצים" רואים לנגד עיניהם את טובת המקום שמעניק להם את תלוש המשכורת (הבנק, כמובן), ולא את טובת הלקוחות. ייעוץ מקיף ונטול אינטרסים, מנגד, יאפשר לסקור הצעות של מספר בנקים, מה שכמובן יגדיל את הסיכויים לבחירה בהצעה המתאימה ביותר לצרכים. ואגב, לעיתים היועצים אף מנהלים משא ומתן אל מול הבנקים בשם הלקוחות שלהם, עובדה שמקלה עוד יותר.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.