עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

הטבה לרוכשי דירות בנגב ובגליל

המומחים של עמית דנים בהטבה האחרונה שהושגה ע"י משרג השיכון, לסבסוד דירות באזורי עדיפות לאומית.

הטבה לרוכשי דירות בנגב ובגליל - זה טוב או רע?

הצעד האחרון המאפשר הענקת הטבה על סך כמאה אלף ₪ לרוכשי דירות בנגב ובגליל מצטרף למספר רב של צעדים ממשלתיים שנינקטו לאחרונה על מנת להתמודד עם מצבו הייחודי של שוק הנדל"ן.

נגיד בנק ישראל, הפרו"פ סטנלי פישר, ורבים אחרים זועקים כי קיים חשש לבועה בשוק הנדל"ן. הנגיד בוחר להפעיל את הכלים שתחת סמכותו, ומטיל גזירות על שוק המשכנתאות במטרה לצנן את צד הביקוש. מצידו השני של המטבע ניצבים הפוליטיקאים (ובמיוחד החברתיים שבהם), שמתקשים להביט בפניהם של עשרות אלפים מבין בוחריהם הרואים את חלום הדירה מתרחק במהירות. הם זקוקים לקבלות לקראת מערכת הבחירות הבאה.

בימים האחרונים יכול שר השיכון והבינוי אריאל אטיאס לסמן לעצמו ניצחון קטן. המהלך שהוביל להענקת הטבה לרוכשי דירות בפריפריה אושר ע"י ראש הממשלה, למרות התנגדותם של פקידי האוצר.

ואולם, נשאלת השאלה האם הטבה זו, יש בכוחה להוריד את מחירי הדיור, ולאפשר לאותם צעירים, שהוכו לא מכבר ע"י המגבלות על שוק המשכנתאות, להתקרב אל בית חלומותיהם.

אופי ההטבה עדיין אינו לגמרי ברור. שר השיכון הודיע בעבר כי ההטבה היא מאה אלף ₪ לדירה. ההטבה תינתן אך ורק לדירות באזורי עדיפות לאומית א' ולא לווילות, קוטג'ים או דירות גן. זכאים להלוואה רק מי שזו דירתם הראשונה והמוטבים מחויבים להתגורר בדירה במשך לפחות חמש שנים. בתום חמשת השנים ההלוואה תהפוך למענק. מסתמן שההטבה תהיה של שישים אלף ₪, ויתרתה תתקבל בדמות סבסוד הפיתוח הסביבתי, מה שיוזיל את מחיר הדירה.

כרגיל בשוק הנדל"ן הישראלי המבעבע, גם כאן יש ספקות. כלכלנים רבים מאמינים כי ההטבה תגרום לביקוש יתר שיעלה את מחירי הדירות, במקום להורידם, וכך יצא שכרנו בהפסדנו. במילים פשוטות, ההטבה תמשוך כל כך הרבה אנשים שיבקשו להינות מההטבה, שמחירי הדירות יעלו.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.