עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

השיקולים לבחירת תמהיל המשכנתא המתאים עבורכם

אחרי שנים של מגורים בשכירות, סוף סוף אתם יכולים לעשות את הצעד שחלמתם עליו זמן רב ולרכוש דירה. אם אתם זקוקים לעזרתו של הבנק ומעוניינים לקחת משכנתא, חשוב שתבחנו נכון את האפשרויות העומדות מולכם ואת הצעותיו של הבנק. לאחר סקר שוק מקדים ופנייה אל מספר בנקים שונים למשכנתאות ובחירתו של הבנק שבו אתם מעוניינים, הגיע הזמן לפגישה פרונטלית עם נציג מטעמו של הבנק הלווה. בפגישה זו יוצעו לכם כמה מסלולים שונים של משכנתאות ושילוב בין כמה מהם, בדרך כלל, לקבלת התמהיל הנכון והטוב ביותר עבורכם. אילו שיקולים עליכם לקחת בחשבון כדי לבחור את התמהיל המתאים ולמה חשוב לשים לב? על כך, במאמר שלפניכם.

ריבית פריים - ישנם כמה מסלולים שונים של ריביות, שביניהם ניתן לשלב. מסלול פריים, שיכול להיות מקסימום 33 אחוז מסך המשכנתא נחשב למסלול הכדאי ביותר. מסלול זה איננו צמוד למדד וניתן לפרוע אותו/להחזיר אותו בכל עת שרוצים וללא תשלום של קנס יציאה (פירעון מוקדם). מצד שני, מדובר במסלול שבו הריבית משתנה, ולכן חשוב לקחת בחשבון שגם יכולה להיות עלייה, המשפיעה על ההחזרים החודשיים. כדאי לקחת את מסלול הפריים לתקופה ארוכה ככל האפשר (ניתן לקחת בדרך כלל את הפריים לתקופה של מקסימום 30 שנה).

ריבית משתנה צמודה למדד – מסלול זה, הדומה לפריים, כולל גם הוא את הריבית המשתנה, אולם כאן היא צמודה למדד וכאן גם יכול הלווה לצאת ממנה (פירעון מוקדם) בכל חמש שנים מבלי לשלם קנס יציאה. משקלו של מסלול זה בסך המשכנתא עומד על 32 אחוזים מקסימום. מומלץ לקחת את המסלול הזה לתקופה קצרה ככל האפשר או, לכל הפחות, לתקופה בינונית (שכן ישנן נקודות יציאה בכל 5 שנים).

ריבית קבועה צמודה למדד – משקלו של מסלול זה בסך התמהיל יכול להיות 20 אחוזים. מסלול זה פחות מומלץ, בהשוואה לאחרים, אך נחשב ליציב יחסית וגם לנטול סיכונים. כדאי לקחת אותו לתקופה הקצרה ביותר, וככל שאפשר, שכן הוא איננה גמיש ואם רוצים לצאת ממנו (פירעון מוקדם) או למחזר את המשכנתא, יש לשלם עליו קנס יציאה (כדאי לדעת – קנס היציאה קטן ככל שחולפות השנים, כלומר, ככל שמספר השנים שנותרו עד תום ההלוואה קטן).

מסלול בריבית קבועה – מדובר במסלול הריביות הבטוח ביותר, אך מצד שני גם היקר ביותר עבור הלווה, ולכן לא תמיד כדאי. מומלץ לקחת אותו לתקופת הזמן הקצרה ביותר, שכן גובה הריבית בו הוא גבוה יחסית ואיננו משתנה גם כשהיא יורדת. משקלו בתמהיל הכולל יכול להיות 15 אחוזים. כדאי לדעת – במידה ובוחרים במסלול זה לתקופה קצרה, ההחזרים החודשיים שלו יכולים להיות גבוהים מאד. מצד שני, אם לוקחים אותו לתקופה ארוכה, מדובר בריבית גבוהה במיוחד.

בכל מקרה, חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי ומומלץ, לבחון איתו כמובן את יכולת ההחזר החודשית ולקחת בחשבון את השינויים הצפויים בשוק לאורך השנים.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.