עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

חברת ייעוץ משכנתאות - לחשוב מחוץ לקופסא

הכל יודעים כי תהליך נטילת משכנתא הינו מורכב וסבוך, ותלוי בפרמטרים רבים ושונים. יחד עם זאת, רבים מקרב הציבור הישראלי עדיין בוחרים להתמודד עם משימה זו בעצמם, ולא להסתייע בשירותיה של חברת ייעוץ משכנתאות מקצועיות ואובייקטיבית. נתון זה מעורר תמיהה בהתחשב בעובדה שהישראלים אוהבים לקבל עצות בכל תחום בחייהם, החל בבחירת צבע לקירות וכלה בייעוץ כושר ויופי. ואולם, דווקא בתחום המשכנתאות הכרוך בעסקאות של מאות אלפי שקלים, מעדיף הישראלי הממוצע שלא להשקיע אלפי שקלים בודדים אשר יכולים היו לחסוך לו סכומי עתק. מסתבר שהסיבה העיקרית לגישה זו נעוצה בחינוך ובתפיסות חברתיות מקובעות, וכן באי הטעמת חשיבותם של שירותים אלו.

השקעה משתלמת ושולית בחברת ייעוץ משכנתאות

עלות שירותיה של חברת ייעוץ למשכנתאות עומדת לרוב על סכומים שבין 4000 ל- 7000 שקלים, מה שמרתיע רבים מלפנות אל חברות אלו. ואולם, מדובר בגישה מוטעית מיסודה. אם משווים את הסכומים שגובות החברות לעשרות ומאות אלפי השקלים שניתן לחסוך באמצעותן, מתחוור מייד כי ההשקעה מכסה את עצמה בגדול. חשוב לדעת כי ההבדלים בין מסלולי המשכנתאות השונים מגיעים לעשרות אחוזים, ושבחירה במסלול נכון המתאים להתנהלות ולאפשרויות הפיננסיות של הלווה הינה בעלת השפעה מכרעת על כדאיות העסקה והיכולת לעמוד בה לאורך שנים. למרבה הצער, אנשים רבים אינם מבינים כי מדובר בעסקה כלכלית לכל דבר ועניין מול גוף פיננסי המעוניין כמובן להרוויח, ושלמעשה עסקה זו תהיה הגדולה ביותר שיבצעו בימיהם. כלומר, נתוניה ישפיעו באופן גורף על מצבם הכלכלי ועל יכולתם ליהנות מרמת חיים גבוהה למשך תקופה ארוכה. לכן, פנייה לייעוץ מקצועי ואובייקטיבי הינה צעד חיוני ומתבקש.

חברות לייעוץ משכנתאות ינהלו עבורכם את המשא ומתן

אחד הגורמים המייגעים, הקשים והמתישים ביותר בבחירת בנק ומסלול משכנתא הינו הצורך להתנהל מול הבנקים ולקיים מולם משא ומתן. את כאב הראש הזה אפשר להותיר מאחור בעזרת חברה לייעוץ משכנתאות. חשוב להבין כי לחברות אלו יש כוח מיקוח איתן וחזק מול הבנקים, וזאת בהיותן מרכזות פניות מטעם מספר רב של לקוחות ולמעשה מציעות לבנקאים עסקאות מכרזים אשר יאפשרו להם לזכות בלקוחות רבים בבת אחת. יחד עם זאת, יש לציין כי הריכוזיות והכוח אינם באים על חשבון התאמת מסלול אינדיבידואלי וספציפי לכל לקוח, ותפירת מסלול משכנתא המתאים במדויק עבורו.

מה כוללים שירותיה של חברת ייעוץ משכנתאות

חברת ייעוץ משכנתאות מספקת חבילה שלמה ומלאה לכל לקוח, החל בפגישה אישית לצורך הבנת יכולותיו וצרכיו, בחינת כל המסלולים הרלוונטיים עבורו, הצגת האופציות הטובות ביותר ובחירה במסלול המועדף. כמו כן מתבצעים ניהול משא ומתן מול הבנקים, בדיקת הסכם המשכנתא בטרם החתימה עליו, טיפול במרבית הטפסים והתיאומים הבירוקראטיים הקשורים לקבלת משכנתא, ושחזור משכנתאות בעת הצורך.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.