עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

יועץ משכנתאות מומלץ

זוגות צעירים, רווקים ומשפחות פונים לבנקים השונים בדרכם להגשים את חלום קורת הגג האישית משלהם. מכיוון שמשכנתא היא הדרך היחידה של מרבית הציבור להגיע לדירה ומכיוון שמדובר על החלטה פיננסית מורכבת וחשובה, אין פלא שרבים פונים ליועצים פיננסיים מתמחים.

למרות שתחום הייעוץ במשכנתאות קיים כבר מספר שנים, הרי שעד כה לא נקבעו כללים מחייבים לעוסקים במקצוע, בדומה לכללים הקיימים במקרה של מתווכי דירות או יועצי השקעות. אין בדברים הללו כדי לרמז שבתחום המימון לדירה אין אנשי מקצוע מצוינים אלא שכאן חייב הלקוח לפקוח עיניים ולפעול נכון בכדי למצוא יועץ משכנתאות מומלץ.

יועץ משכנתאות מומלץ – יש דבר כזה

חשוב להבין שכאשר אנו מדברים על יועץ מומלץ אנו מדברים על יועץ פיננסי פרטי ולא על פקיד בנק שעשוי להציג עצמו גם כיועץ בתחום זה. פקיד הבנק, גם הנחמד ביותר והאדיב ביותר, מחויב קודם כל למעסיק שלו – לבנק עצמו. יתירה מכך, פקיד המשכנתאות בבנק איננו יכול להקדיש את הזמן הראוי והמספק לביצוע עבודה של ייעוץ אמיתי.

כדי להיחשב באמת ליועץ מקצוען וכדי לספק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר עבורם חייב איש מקצוע מומלץ להיות מחויב להם באופן מלא, להקדיש להם זמן מספיק ולהיות בעל ידע מתאים. בין היתר עליו להיות בעל יכולות וכישורים בכמה תחומים:

 • ידע נרחב – רק אדם בעל ידע פיננסי וכלכלי ועם ידע במימון והלוואות יוכל לנווט בכל מגוון האפשרויות שמציעים הבנקים השונים. יש צורך גם בידע בתקנות בנקאיות, הוראות בנק ישראל, עדכוני חקיקה ותקינה רלוונטיים.
 • יכולת ניתוח – יועץ מעולה צריך להיות לא רק בעל ידע אלא גם בעל יכולת ניתוח מצוינת. תוך כדי התהליך יש צורך לאסוף נתונים חשובים מהלקוח, לבדוק את היכולת שלו לעמוד בהחזרים שונים, לאתר נקודות תורפה, לבדוק התנהלות פיננסית וצרכים עתידיים ולא רק נוכחיים.
 • יכולת ניהול משא ומתןיועץ משכנתאות מומלץ חייב להיות גם בעל יכולת טובה של ניהול משא ומתן ולא תזיק גם אסרטיביות. כישורים כאלה, לצד יכולת גבוהה בתקשורת תסייע ללקוחות הזקוקים למשכנתא לזכות בהצעה משופרת, תולדה של פעילות היועץ מול כמה וכמה בנקים.

מצא את היועץ

על מנת למצוא יועץ משכנתאות מומלץ חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים.

 • עושים שיעורי בית – גם כשנעזרים ביועץ צריך לעשות מעט שיעורי בית. כאשר יודעים מעט על משכנתאות, תמהילי הלוואה, סוגי ריבית ומושגים נוספים, קל להבדיל בין יועץ פיננסי של ממש לבין מי שאיננו די מקצועי.
 • ניסיון – יש לבחור אך ורק באיש מקצוע מנוסה. בשוק פועלים גם אנשים חסרי ניסיון, שעשויים לעשות טעויות מיותרות.
 • מוניטין – לאחר שעושים מעט שיעורי בית ומאתרים יועץ עם ניסיון יש לוודא שיש מאחוריו גם מוניטין איכותי. מי ששירת נאמנה ובהצלחה כמה וכמה לקוחות קודמים יהיה, קרוב לוודאי, בחירה ראויה.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.