עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

שירותיו של יועץ משכנתאות חיצוני

לא משנה כמה עולה הדירה שאתם מתכננים לרכוש, מרבית הסיכויים שאתם זקוקים למשכנתא כדי שתהיה שלכם. רגע לפני שאתם בוחרים במסלול המשכנתא, תוכלו להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות, המתמחה בתחום. יועץ זה יעזור לכם לבדוק לעומק כמה מסלולים שונים, תוך התייחסות למצבכם הכלכלי וצרכיכם השונים. יועץ משכנתאות הוא בעל הכשרה מתאימה וגם בוגר קורס לייעוץ. הוא מכיר את המסלולים הקיימים כיום ובעל יכולת מקצועית ברמה גבוהה.

למי מתאימים שירותיו של יועץ משכנתאות

אם אתם רוצים להיעזר בשירותי ייעוץ משכנתאות פרטי, תוכלו למצוא לא מעט יועצים כאלה, המציעים את שירותיהם. שירותים אלה מתאימים לכל מי שרוצה ליהנות משירותי ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי, ללא תלות בבנקים השונים או בכל גורם אחר. שירות כזה יבטיח לכם מענה מדויק ומבלי להתחשב בפרמטרים חיצוניים, שאינם קשורים אליכם. בנוסף, הם מתאימים גם למי שחשוב לו לבחון לעומק שיקולים שונים, ובעיקר תוך התייחסות אל העתיד. לקיחת משכנתא היא צעד חשוב מאד בחייהם של רבים, ובעיקר גם כזה שעשוי להשפיע לא מעט על ההמשך ועל המצב הכלכלי, ובמיוחד אם לא בוחרים את המסלול הנכון. יועץ משכנתאות יעזור לבדוק היבטים שונים, שיכולים להכריע על קבלת ההחלטה וגם שיקולים חשובים ביותר.

סוגים שונים של יועצים

ישנם סוגים שונים של יועצי משכנתאות. אפשר למצוא יועץ משכנתאות עצמאי, המציע את שירותיו לקהל הרחב, וגם יועץ, שהוא חלק מצוות של יועצים העובדים בחברה לייעוץ משכנתאות. ישנו יועץ משכנתאות עד הבית, המגיע ללקוחות עצמם ובביתם, במקום שהכי נוח ונעים להם, ושם מסייע להם לבחון את האפשרויות הקיימות ולבחור בצעד המשתלם להם ביותר. יועץ משכנתאות חיצוני, בלתי תלוי, נחשב למבוקש מאד וגם יועץ משכנתאות טלפוני יכול להיות מענה נכון למי שרוצה שירות בכל עת, אך לא תמיד זמין לקבלו. בשנים האחרונות אפשר גם למצוא יועץ משכנתאות קבוצת רכישה, המתמחה, וכפי שמעיד על כך שמו, במשכנתאות המיועדות לקבוצות רכישה ולהליכים דומים. מכיוון שקיימים צרכים שונים, חשוב לבדוק מול יועץ המשכנתאות איזה שירות הוא מציע וכיצד הוא מתנהל. העובדה שישנם סוגים רבים של יועצים וגם סגנונות עבודה שונים, עוזרת לאתר את היועץ המתאים, זה המספק את המענה הנדרש.

כיצד תמצאו יועץ משכנתאות מתאים

במסגרת ייעוץ משכנתאות – השוואה, חשוב לבדוק כמה פרמטרים שונים ולהקדיש לכך תשומת לב רבה. שירותי ייעוץ ללקיחת משכנתא יכולים לסייע כמובן במציאתה של המשכנתא המשתלמת ביותר ובעיקר גם למנוע נזקים בעתיד. בחירת מסלול שאיננו מתאים יכולה לגרום לקשיים כלכליים רבים ולהפסד של כספים. כשמחפשים שירותי ייעוץ משכנתא חדשה כדאי לבדוק מי הוא יועץ המשכנתאות המציע שירותים אלה והאם יש לו את הידע הנדרש לשם כך והכלים, שבעזרתם יוכל לעשות זאת. חשוב למצוא יועץ משכנתאות מומלץ, כזה שישנן חוות דעת חיוביות עליו וכזה הנחשב למבוקש ומוכר בתחום. אפשר למצוא היום מידע על יועצי משכנתאות ברחבי הרשת וגם אצל כאלה, שנעזרו בשירותיהם. כדאי לפנות לחברים הקרובים או אולי לבני המשפחה, ולבדוק מולם לאיזה יועץ משכנתאות כדאי לפנות.

ולסיכום,

נכון, אפשר לעשות זאת לבד, אפשר לגשת אל הבנק, לבדוק אילו מסלולי משכנתא קיימים כיום ומה מאפיין כל אחד מהם. אולם, מכיוון שמדובר בהחלטה קריטית, החלטה בעלת משקל רב וכזו שיכולה להשפיע לא מעט על העתיד, מומלץ לעשות זאת אך ורק בעזרתו של יועץ מקצועי, יועץ בעל ידע רב בתחום המשכנתאות ועם ניסיון. במסגרת שירותיו, מספק יועץ המשכנתאות ללקוחותיו השונים, את המידע הרלוונטי ועוזר להם לבחון את התחום באופן מעמיק כדי שיוכלו, בסופו של דבר, לקבל את ההחלטה הנכונה להם ביותר!

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.