עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

משכנתא לוקחים רק בליווי יועץ משכנתאות פרטי מקצועי

ענף הנדל"ן בישראל סוער מתמיד ולמרות מאמצי הממשלה - טרם נמצא פתרון לעליית מחירי הדיור. זוגות צעירים ומשפרי דיור, או ישראלים המעוניינים להשקיע בנדל"ן מניב, פונים לבנקים השונים על מנת לקבל הצעות למשכנתא אך הם עלולים לשגות או לקבל החלטות לא נכונות בגלל מידע המייצג את האינטרס של בנק המשכנתאות או בגלל חוסר ניסיון וידע בנושא. יועץ משכנתאות פרטי ומקצועי, מכיר את "כללי המשחק" וברשותו ידע נרחב בתחום המשכנתאות. היועץ עוקב באופן תדיר אחרי השינויים והמגמות בענף הדיור ובענף המשכנתאות, הוא מכיר לעומק את כל מסלולי המשכנתאות הקיימים ויש ברשותו ניסיון כיצד לערוך מכרז בין הבנקים השונים על מנת לשפר תנאים ולקבל משכנתא בתנאים מועדפים. בשנים האחרונות נוטלי משכנתאות רבים פונים לעזרת יועצי המשכנתא הפרטיים והם אינם מסתמכים עוד על יועצי המשכנתא הפועלים בבנק ומייצגים את האינטרסים של המעסיק שלהם.

משכנתא בתנאים מועדפים

יועץ משכנתאות נפגש לראשונה עם הלקוח בביתו או במשרד ומכין תיק משכנתא הכולל מסמך אפיון לקוח. מסמך זה כולל מאפיינים פרטיים כמו גיל, מין, רמת הכנסה, מצב משפחתי, מספר ילדים, היקף נכסים פיננסיים, ביטוחים ועוד. באמצעות מסמך האפיון יכול היועץ לתכנן את תמהיל המשכנתא הנכון והמתאים ביותר למאפייני הלקוח ולאחר השלמת התיק הוא פונה לבנקים השונים ועורך ביניהם מכרז משכנתאות. היועץ אוסף את ההצעות, בוחן אותן לעומק ומקבל יחד עם הלקוח החלטה באיזה בנק לבחור כבנק המבצע. ליועץ יש לרוב מערכת קשרים עם הבנקים וגופי המימון השונים ובגלל נפח פעילותו הוא מקבל תנאים מועדפים מהבנקים ובאפשרותו להתמקח על תנאי המשכנתא, להוזיל עלויות, להסיר מהחוזה או להפחית את גובה העמלות שונות ובכך לחסוך ללקוח שלו עשרות אלפי שקלים ואף יותר!

עלות מול תועלת

בעוד שירותי הייעוץ בבנק למשכנתאות ניתנים בחינם, הרי יש לשלם עבור שירותי יועץ משכנתאות פרטי ועלות זו כרוכה לרוב בכמה אלפי שקלים. בבדיקת העלות מול התועלת חשוב לזכור כי היועץ חוסך זמן ניכר ב"ריצה בין הבנקים" ובהשוואות שונות בין הצעותיהם, ובעזרת ניסיונו הרב הוא מוזיל את עלות המשכנתא בעשרות אלפי שקלים ולמעלה מכך. בנוסף, היועץ מלווה את הלקוח לכל אורך תהליך לקיחת המשכנתא והוא בודק לעומק את חוזה המשכנתא במעמד החתימה על מנת למנוע טעויות של הרגע האחרון. חשוב לזכור כי רוב הישראלים לוקחים משכנתאות גבוהות וכל טעות וכל שינוי ולו המזערי ביותר בנושא הריבית והעמלות השונות – משמעותם עלולה להיות תשלום של אלפי שקלים מיותרים לבנק.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.