עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

יועץ משכנתאות פרטי - השקעה כדאית ומשתלמת

משכנתא הינה הלוואה לטווח ארוך הניתנת לרכישת בית שמהווה את הביטחונות עבורה, ובמרבית המקרים מסתכמת בסכומי עתק של מאות אלפי שקלים אותם יש להחזיר בתוך כעשור או שניים. החזרי ההלוואה תלויים בגורמים רבים ובעיקר במסלול הנבחר ובהתאמתו למצב המשק. מלבד זאת, המסלולים דורשים עם השנים התאמות לשינויים במשק כמו שינוי גובה הריבית או האינפלציה, וכן שינויים במצבו האישי של הלווה כדוגמת חובות והלוואות נוספים שהצטברו, עזיבת מקום עבודה או בעיות רפואיות. אם נתונים אלו אינם נבדקים באופן מקצועי ומלא עלולה להיפגע יכולת ההחזר של הלווה, ולהוביל לקשיים כלכליים ולתסבוכות משפטיות. על מנת להימנע מכך ולבחור במסלול הנכון שיחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים, חשוב לקבל סיוע מטעם יועץ משכנתאות פרטי ואובייקטיבי.

למה יועץ משכנתאות פרטי ולא יועץ מטעם הבנק

רבים מקרב הציבור מעדיפים לחסוך לעצמם עמלות וטרחה הכרוכות בפנייה אל יועץ משכנתאות פרטי, ומסתפקים ביועץ משכנתאות של הבנק ממנו הם רוכשים בסופו של דבר את המשכנתא. לכן, מול נציג זה מתנהל באופן עצמאי המשא ומתן לגבי גובה הריביות ומסלולי ההחזר. חשוב לדעת כי במרבית המקרים גישה זו אינה מהווה את האופציה הטובה ביותר, ולאו דווקא מייצגת את האינטרסים של נוטלי ההלוואה. זאת מאחר שמטרתו המרכזית של נציג הבנק היא כמובן לייצג את טובתו של מעסיקו. מלבד זאת, שוק המשכנתאות משתנה חדשות לבקרים ועל מנת לנהל משא ומתן חכם ומושכל מול הבנק נדרש ידע מקצועי מעמיק בתחום, וכן הבנה של התנאים המקסימאליים אותם ניתן לדרוש מהבנק. סביר להניח כי יועץ מטעם הבנק אף לא ינסה לסייע בידכם להשיגם. מאידך, יועץ משכנתאות פרטי ואובייקטיבי בהחלט יפעל להשגתם של התנאים הטובים ביותר עבורכם.

הפתרון – ייעוץ משכנתאות פרטי

שירות אישי ומקצועי מטעם יועץ משכנתאות פרטי בעל הסמכה מתאימה, עשוי בהחלט להוביל אל ההצעות הטובות ביותר מבחינת מסלולי המשכנתא ומחזורם. יועץ פרטי מחויב להיות אובייקטיבי ולקבל שכר רק מלקוחותיו מבקשי ההלוואות, כך שתפקידו לייצג את האינטרסים שלהם בלבד, ובמלואם. כמו כן, יועץ משכנתאות פרטי ידע כיצד לנהל באופן הטוב והמקצועי ביותר את המשא ומתן מול הבנקים, ובהיותו מייצג מספר רב של לקוחות הינו בעל סיכויים גבוהים לזכות בתנאים משופרים לעומת אדם המנהל משא ומתן בכוחות עצמו מול הבנקים.

בחירת יועץ משכנתאות פרטי

חשוב לציין כי מידת המקצועיות, הניסיון והידע של יועץ משכנתאות פרטי הינה קריטית מבחינת יכולתו לספק את המשכנתא הטובה ביותר. לכן, אל תבחרו יועץ משכנתאות רק בהתאם למחיר זול אלא בצעו חקר שוק, קבלו המלצות ממקורות אמינים, בדקו את היקף הצלחותיו בעבר, ובחרו ביועץ המסוגל לעמוד מאחורי הבטחותיו. זכרו שמסלול משכנתא טוב יכסה עשרות פעמים את הסכום שהשקעתם בשכר הטרחה עבור ייעוץ טוב.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.