עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

יועץ משכנתא - שכר

בתקופה שבה פניה לשירותיו הטובים של יועץ משכנתא איכותי הפכה לנפוצה ביותר, שואלים את עצמם לקוחות רבים שאלה חשובה. שאלה זו קושרת בין המונחים יועץ משכנתא – שכר. במילים אחרות, עולה השאלה מהו השכר ההוגן והנכון שאותו ראוי לשלם ליועץ המשכנתאות.

על מנת להסביר יותר על סוגיה זו נדון בשורות הבאות בכמה נושאים. ראשית, נראה מהי בעצם התמורה שאותה מקבלים לקוחותיו של יועץ יעיל. שנית, נראה מהו בעצם שכר הוגן עבור שירות ייעוץ מסוג זה. שלישית, נראה איך בוחרים נכון את היועץ, גם מבחינת ההיבט של השכר.

יועץ משכנתא – שכר ותמורה

לפני שאפשר לדבר על הקשר יועץ משכנתא – שכר יש להבין על איזה שירות משלמים ליועץ, מהי התועלת שאותה מפיקים הלקוחות. סברה נכונה בחלקה היא שמשלמים ליועץ שכר בכדי להביא לחיסכון כספי מבחינת מחיר המשכנתא. אומנם, תועלת פיננסית בהחלט קיימת בהחלטה לפנות לייעוץ, אבל זו לא התועלת היחידה.

יועץ יעיל ומקצועי ימנע מהלקוחות לעשות טעויות כגון בניית תמהיל לא נכון שיגדיל את הסיכון לעלייה משמעותית בגובה התשלום החודשי עם השנים. בנוסף, היועץ מסייע בכך שהוא חוסך לא מעט זמן עבור לקוחותיו, שאינם צריכים לבצע סקר שוק ולפנות לכל הבנקים.

במקביל, יש גם לזכור שאיש מקצוע שעוסק בתחום זה מסוגל להשיג ללקוחותיו מחירים משתלמים יותר שכן הבנקים יודעים שיועץ איכותי מפנה אליהם לקוחות רבים. זו הסיבה שבמקרים רבים הם "ילכו לקראתו" וזאת – לשמחתם של לקוחותיו.

יועץ משכנתא – שכר הוגן

כעת ניתן לעבור לשאלה המרכזית והיא מהו למעשה שכר הוגן עבור שירות של ייעוץ משכנתאות שניתן באופן פרטי. סקרי לקוחות שנעשו באופן בלתי תלוי מציירים תמונה שאינה מובנת מאליה. מסתבר שיועצי משכנתא שונים עשויים בהחלט לדרוש מחירים שונים, לכאורה עבור אותו שירות עצמו.

יש לזכור שיועצים שונים מאוד אלה מאלה במידת ניסיונם, ביכולתם לספק תמונת מצב מלאה עבור לקוחותיהם, ביכולתם להשיג עבור לקוחותיהם את ההטבות ומחירי המשכנתא הטובים ביותר. בעולם אידיאלי, היועץ היקר ביותר היה גם איש המקצוע היעיל ביותר. לרוע המזל, אנו לא חיים בעולם אידיאלי ולכן גם בשאלת השכר וגם בשאלת התמורה – חשוב מאוד לבחור את היועץ הנכון.

איך בוחרים נכון

כדי לבחור את היועץ המתאים חשוב לנקוט כמה צעדים:

 • סקר שוק – חשוב להשוות מחירים בין כמה יועצים. כך מקבלים מושג נכון אודות עלות השירות הנוכחית, שמתחילה אגב בכמה אלפי שקלים ויכולה גם לטפס למעלה (תלוי גם בהיקף המשכנתא).
 • המלצות – יועץ בעל שם טוב והמלצות טובות מלקוחות מרוצים יהיה בעל מקצוע ששולט במלאכתו.
 • ניסיון – אמנם אין טעם לשלם מחירים מופקעים, אבל בהחלט יש מקום לפנות ליועץ מנוסה ובעל ניסיון, גם אם יהיה מדובר על שירות יקר יותר (באופן סביר) לעומת יועץ בלתי מנוסה.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.