עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

יועצי משכנתאות – מי זקוק להם ומדוע חשוב להיעזר בשירותיהם?

רוכשים בית חדש ומעוניינים לבחור גם משכנתא מתאימה? תוהים באיזה מסלול לבחור, ובכלל, מהן האפשרויות המוצעות כיום? אם כן, יועץ משכנתאות הוא בדיוק הכתובת הנכונה עבורכם, כדי לעזור לכם בכך ולאפשר לכם להתמודד בהצלחה עם האתגר הלא כל כך פשוט הזה. אילו שירותים מציעים לכם יועצי משכנתאות ומדוע חשוב להיעזר בהם לפני קבלת ההחלטה? הנה, התשובה.

מהו תפקידם של יועצי משכנתאות

ישנן לא מעט משכנתאות כיום, ובעיקר מסלולים, המוצעים לכל מי שמעוניין לרכוש דירה וזקוק למשכנתא כדי לעשות זאת. בחירתה של המשכנתא איננה הליך פשוט, הן בשל מבחר המסלולים והן בשל חוסר הידע וההבנה איזה פתרון יכול להתאים יותר מאחרים. במקום לפנות אל כמה בנקים שונים, במקום לבזבז לא מעט שעות בחיפוש אחר משכנתא שתתאים לצרכים וכמובן גם ליכולת הכספית, פנייה ליועצי משכנתאות יכולה לעזור לא מעט ולהפוך את התהליך לנכון יותר. תפקידם המרכזי של יועצי המשכנתאות היא לספק פתרון מתאים ללקוח, המעוניין במשכנתא ולחשוף בפניו כמה שיותר מידע רלוונטי שיעזור לו בהחלטה.

יועץ משכנתאות, שצבר ניסיון ובעל כלים מתאימים לצורך התפקיד, עוזר ללקוח להבין את מסלולי המשכנתאות השונים, מנתח מולו אפשרויות שונות ועסקאות, המוצעות על ידי הבנקים, ועוזר לבחון פרמטרים שונים וחשובים מאד, הקשורים לכל מסלול. כמו, למשל, פריסת התשלומים הנדרשת במסגרת המסלול הנבחר ומידת התאמתו ליכולתו הכלכלית של הלקוח, כמו העמלות שנדרשות במסלול ועוד ועוד. יועץ זה מאפשר לבחון את המסלולים השונים גם בראייה עתידית תוך התייחסות לשינויים צפויים ביכולת הכלכלית וכל שינוי אחר שיכול להשפיע על המסלול ועל החזר המשכנתא.

למי מתאים שירותם של יועצי משכנתאות

שירות זה מתאים לכל מי שמעוניין לקחת משכנתא ומתלבט באיזו אפשרות לבחור. השירות מתאים למי שרוצה לבצע את ההחלטה הנכונה, ללא לחצים וללא דאגות. אם אתם מעוניינים לרכוש דירה חדשה מקבלן או אולי דירה יד שנייה וזקוקים למשכנתא, סביר גם שנתקלתם במגוון עצום של מסלולים וסביר עוד יותר שאינכם מבינים לגמרי כיצד זה עובד, מהם היתרונות והחסרונות של כל מסלול, ובכלל – כיצד יודעים האם אכן המסלול שמוצע הוא המתאים?

האם זה אכן כדאי?

אין ספק שפנייה לשירותיו של יועץ משכנתאות היא הדרך הנכונה ביותר לקבל את ההחלטה. יועצי משכנתאות, המוצעים הן על ידי חברות ייעוץ משכנתאות והן על ידי הבנקים השונים, מאפשרים לכל אלה, המעוניינים לקחת משכנתא, לישון בראש שקט, ובעיקר ללא דאגות מיותרות. יועצי המשכנתאות עוזרים לחסוך בעלויות ומונעים את בחירתה של משכנתא, שאיננה מתאימה (בחירה שעשויה להיות, לעיתים, בשל חוסר ידע בתחום). פנייה ליועצים כאלה מאפשרת להשיג ללקוח את המסלול האטרקטיבי ביותר ואת התנאים הכדאיים עבורו. אין צורך לבזבז שעות ארוכות וימים בפנייה אל הבנקים ובניסיון להבין את כל אחד ממסלולי המשכנתאות המוצעים כיום. יועץ המשכנתאות מייצג את הלקוח עצמו ועוזר לו להתמודד עם ההחלטה.

לסיכום

פנייה ליועץ משכנתאות יכולה לעזור לכם לבחור במשכנתא המתאימה וליהנות מתנאים אטרקטיביים במיוחד. וודאו שיועץ זה הינו בעל ניסיון בתחום ובעל יכולת מקצועית ברמה גבוהה. פנו אל לקוחות, שנעזרו בו בעבר, ובקשו לשמוע מהם על מידת שביעות רצונם מתהליך העבודה, ובמיוחד – מתוצאותיו.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.