עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי, חיצוני

כשאתם מקבלים ייעוץ, בכל תחום שהוא, אתם מצפים שהיועץ יראה לנגד עיניו את טובתכם בלבד. הבעיה היא שבלא מעט מקרים, מתברר כי ההיפך הוא הנכון. הייעוץ עלול להיות מוטה, לכלול בתוכו אינטרסים זרים או לחילופין לא יאפשר לראות את התמונה המלאה – מכאן, שהוא גם עלול לפגוע בכם. אובייקטיביות, כמו בתחומים רבים אחרים בחיים, היא אחת ממילות המפתח שחייבות להיכנס לתוך המשוואה. אז למה לא ניתן לוותר על הייעוץ כאשר מבצעים את המשימה החשובה כל כך של בחירת משכנתא?

נקודת המוצא: יועץ משכנתאות אובייקטיבי חוסך הון עתק

לקיחת משכנתא מהווה חלק משמעותי מכל רכישת דירה, על אחת כמה וכמה בשנים האחרונות, בהן מחירי הדיור שוברים את השיאים של עצמם פעם אחר פעם. כאשר הפתרון ברמת המאקרו לא נראה באופק, רוכשי הדירות צריכים לקחת את המושכות לידיים ולעשות הכול על מנת לבחור בעסקה האידיאלית עבורם, וזו אשר מתאימה לצרכים שלהם כמו כפפה ליד. לא רק ברכישת הדירה, אלא גם, או אפילו בעיקר, בכל הנוגע למשכנתא.

ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי כולל בתוכו את מלוא הפוטנציאל להציע את זה בדיוק. ראשית, ואולי מעל הכול, היועצים החיצוניים, להבדיל מאלה המוצעים במסגרת הבנק, הם חפים מאינטרסים. הם לא פועלים על מנת להציע ללקוחות, במסווה של עסקה הטובה עבורם, את זה הטובה בעיקר עבור הבנק, שאין לשכוח – ממנו הם מקבלים את תלוש המשכרות מדי חודש בחודשו. המידע שמתקבל על ידי היועצים מטעם הבנק, לכן, עלול להיות מטעה, לא מדויק או לכלול בתוכו לא מעט "אותיות קטנות", אשר אנשי הבנק לא ישושו להדגיש. ייעוץ אובייקטיבי מונע בהכרח את כל אלה.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי מאפשר לבחון את כל שדה המשחק

כאשר מדברים על יועץ משכנתאות אובייקטיבי חיצוני, גם טיב הייעוץ שהוא מספק צריך להילקח בחשבון. הבנק הממוצע בישראל מציע אמנם מספר מסלולי משכנתא, אך ברור שמספר זה בטל בשישים אל מול האפשרויות האינסופיות האפשריות באותו בנק או בבנקים אחרים. גם כאן, היתרונות של ייעוץ אובייקטיבי ברורים: היועץ, לאחר הפגישה בה מוגדרים הצרכים והרצונות של הלקוח שלו, יבחן עבורו את ההצעות בכל בנק ובנק בישראל. הדבר חוסך, מטבע הדברים, מאמצים רבים מצד רוכשי הדירה ומכוון אותם, בצעדי ענק, לעבר הצעה שלא יוכלו לסרב לה באמת ובתמים.

יותר מאשר ייעוץ משכנתאות בלבד

יתרון משמעותי נוסף הוא ששירותיו של יועץ המשכנתאות האובייקטיבי ממש לא מסתכמים בכל מה שתואר מעלה. כך, הוא מנהל עבור ובשם הלקוחות שלו משא ומתן אל מול הבנקים השונים, במטרה לשפר את תנאיה של כל הצעה: הידע שלו בתחום, כמו גם הניסיון הרב שלו, עשויים להביא להצעה שונה לחלוטין, ומומלצת פי כמה, מזו הראשונית של הבנק.

לא מן הנמנע כי היועצים גם ילוו את לקוחותיהם במעמד החשוב (והמרגש) של החתימה על חוזה המשכנתא, ויבטיחו שגם במהלכו יישמרו התנאים האופטימיליים מבחינתם – ללא שינויים של הרגע האחרון או הצעות "אטרקטיביות", לכאורה, שהן לא יותר מאשר ניסיון של הבנק לשפר, בדקה ה-90, את התמונה מבחינתו.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.