עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

ייעוץ משכנתאות – האם כדאי?

נושא הדיור בישראל עלה לכותרות אינספור פעמים בשנים האחרונות, כאשר הסטטיסטיקה מצביעה על דבר אחד: מדי שנה, מחירי הדיור בישראל עולים, מה שמקשה במידה ניכרת על אלה המעוניינים להגשים את החלום ולרכוש דירה. בחירה בהלוואת משכנתא אידיאלית, עם זאת, יכולה לעשות את ההבדל.

שאלה משמעותית שעולה, בהקשר הזה, היא עד כמה ייעוץ משכנתאות יכול לסייע בהליך. כפי שתראו מיד, התשובה לכך פשוטה: יכול, ובהרבה מאד מובנים.

התמורה העיקרית: מציאת ההלוואה הנוחה ביותר

ייעוץ משכנתאות, מעצם המהות שלו, נועד להציג עבור הלקוח את שלל האפשרויות העומדות בפניו, בכל הנוגע למסלולי המשכנתא, ולסייע לו לבחור בזו המתאימה ביותר לצרכים וליכולות שלו. הייעוץ לוקח בחשבון שורה ארוכה של משתנים, ובכלל זה עלות נכס הנדל''ן המיועד, המצב הכלכלי הנוכחי או הציפיות לגבי היכולת הכלכלית של רוכשי הדירה בעתיד. כל אלה צריכים להשפיע על היבטי המשכנתא, דוגמת גובהה, אופן הפריסה וגובהו של ההחזר החודשי (שעשוי גם להשתנות לאורך זמן, בלא מעט מסלולים).

כבר מההגדרה הבסיסית הזו של התהליך ומאפייניו, ניתן ללמוד על המורכבות של התחום. הוא כולל בתוכו מונחים שאינם בהירים בהכרח לאזרח הממוצע, כמו גם מגמות המשתנות חדשות לבקרים. עקב כך, אדם שלא בקיא בחוקי המשחק במלואם עלול לבחור משכנתא שלא רק שאינה מתאימה לצרכים שלו, אלה גם כוללת בתוכה סעיפים בעייתיים, שהשלכותיהם עלולות ללוות אותו שנים על גבי שנים. הידע המקצועי של יועצי המשכנתאות והבקיאות שלהם בתחום, לכן, יכולה לעשות את ההבדל ולסייע לבחור בהלוואה אשר העמידה בה תהיה הפשוטה ביותר האפשרית.

ההיבט הכלכלי של הייעוץ

ייעוץ משכנתאות, כמובן, מצריך תשלום, אשר עשוי להגיע לאלפי שקלים. אבל, וזה אבל גדול מאד, אין צל של ספק שעלויות אלה בטלות בשישים אל מול סכומי הכסף העצומים שניתן לחסוך באמצעות ייעוץ מהשורה הראשונה. סכומים אלה מגיעים לעשרות אלפי שקלים, ופעמים רבות גם למאות אלפי שקלים. המשמעות הישירה של כך היא התנהלות כלכלית פשוטה פי כמה בשנים שלאחר תחילת החזר המשכנתא, והקלה מסוימת בכובד הנטל הפיננסי הכרוך ברכישת דירה.

סוגיה משמעותית אחרת היא שייעוץ משכנתאות חוסך מאמצים רבים מצידו של לוקח המשכנתא, בין השאר בביצוע הבדיקות השונות בבנקים: בעת הנוכחית, כידוע, זמן שווה הרבה מאד כסף. זאת ועוד, היועצים המקצועיים יותר יקפידו להיות שם לצד הלקוחות שלהם לכל אורך הדרך, לבצע עבורם שלבים מרכזיים בתהליך (ניהול משא ומתן מול הבנק, למשל) ואף לקחת חלק במעמד החתימה על החוזה עצמו. הדבר תורם לשקט הנפשי של לוקחי המשכנתא, בתקופה שגם כך נוטה להיות לחוצה, ומקטין את הסיכוי שדבר מה ייעשה שלא על פי הספר.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.