עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

יעוץ משכנתאות – מתי צריך למחזר משכנתא ישנה?

עולם המשכנתאות הוא עולם מבלבל ומלא במושגים ובמונחים מעורפלים. אחד המונחים הנפוצים ביותר – כזה שרוב בעלי המשכנתאות ייתקלו בו בשלב כזה או אחר – הוא ״מחזור משכנתא״. כיוון שהמשכנתא היא למעשה השקעה של כסף רב לטובת רווח עתידי בדמות דירה, רבים מבעלי המשכנתא נרתעים מכל התעסקות במשכנתא הקיימת. עם זאת, הבנה עמוקה של רעיון מחזור המשכנתא ושימוש נכון באפשרות הזו יכול להוביל לחסכון כלכלי רציני והשקעה נכונה יותר של ההון הראשוני.

מה זה מחזור משכנתא?

הרעיון הבסיסי מאחורי מחזור המשכנתא הוא פשוט – החלפת המשכנתא הישנה במשכנתא חדשה. איך זה עובד? משכנתא היא למעשה הלוואה שנותן הבנק לטובת רכישת דירה, בפריסת תשלומים ובתנאים כאלה ואחרים, בהתאם להון הראשוני של הקונים, למשכורתם, לחישובים פיננסיים שונים של הבנק עצמו ועוד. מחזור משכנתא קורה כאשר הבנק מציע לקוני הדירה לקבל הלוואה חדשה במקום ההלוואה המקורית שקיבלו בעת רכישת הדירה. ההיגיון מאחורי מחזור המשכנתא הוא שכיוון שמדובר בהלוואה לזמן ארוך – לרוב לעשרות שנים – מצבם הכלכלי של הלווים עלול להשתנות עם הזמן, ולכן ייתכן שיצטרכו להתאים את תנאי ההלוואה לאורח החיים שלהם ולמצבם הכלכלי בהמשך.

למה למחזר משכנתא, ומתי?

היות שמחזור משכנתא הוא התאמה של ההלוואה ליכולותיהם של הלווים, התנאים והמקרים בהם כדאי לעשות מחזור משכנתא משתנים ממקרה למקרה. ובכל זאת, יש מספר קווים כלליים שיכולים להנחות אתכם בהחלטה האם למחזר את המשכנתא או לא. כיוון שמדובר בשינוי התנאים, כדאי לחשוב האם מצבכם הכלכלי השתנה מאז זמן לקיחת המשכנתא: האם מצבכם התעסוקתי נשאר כפי שהיה בעבר? האם המשכורת שלכם נשארה זהה? האם המשפחה התרחבה מאז לקיחת המשכנתא, או שאולי אחד מבני הבית עזב? כל אלה ועוד יכולים לשנות את המצב הכלכלי של הלווים, לטובה או לרעה – פיטורים פוגעים בהכנסות, העלאות בשכר משפרות אותן, התווספות בני בית או עזיבתם יובילו לשינויים בהוצאות ועוד. כאשר שינויים כאלה מתרחשים, כדאי לשקול מחזור משכנתא.

מה התנאים המשתנים במחזור המשכנתא?

התנאים המשתנים במחזור המשכנתא הם רבים, ותלויים גם הם במצבם הכלכלי של הלווים ובתנאי השוק. התנאי הבסיסי אותו לווים משנים הוא ההחזר החודשי: אם ההכנסות עלו מאז לקיחת המשכנתא, וההחזר החודשי המקורי נמוך, יכולים הלווים להעלות אותו, לשלם יותר בכל חודש ובכך לקצר את הזמן שייקח לתשלום המשכנתא ולהפחית את גובה ההחזר הכולל. מאידך, אם מצב ההכנסות השתנה לרעה מאז לקיחת המשכנתא, ניתן להחליף את ההחזר החודשי הקבוע בהחזר נמוך יותר ולפרוס את החזרי המשכנתא לפרק זמן ארוך יותר. תנאי נוסף שלווים רבים משנים הוא הריבית: אם הריבית המקורית על המשכנתא גבוהה מתנאי השוק, ניתן להתאימה ולשלם פחות. עם זאת, חשוב לזכור כי מחזור המשכנתא יכול להוביל להוצאות נוספות, כגון עמלות שהבנק יגבה. רצוי לחשב מראש את החיסכון שמצופה ממחזור המשכנתא, ולבדוק אם תשלום העמלות אינו עולה על החיסכון.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.