עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

ייעוץ משכנתאות – על מה ולמה

שירותי ייעוץ משכנתאות מציעים, לכל מי שמעוניין לקחת משכנתא, מענה נקודתי ותשובה לאחת השאלות החשובות ביותר בעניין: באיזו משכנתא כדאי לבחור? שירותים אלה מוצעים על ידי יועצי משכנתאות, המתמחים בתחום, ומכירים לעומק את מגוון המסלולים המוצעים כיום (וכידוע, ישנם לא מעט כאלה). מה מציע, במסגרת שירותיו, יועץ משכנתאות? מדוע כדאי להיעזר בו? ו – למה חשוב לשים לב לפני שפונים אליו? התשובה, לפניכם.

מהו תפקידו של יועץ משכנתאות

בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר צעירים או מבוגרים, הלוקחים משכנתאות, להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות. מדובר במקצוע חדש יחסית, שלא היה קיים בארץ לפני עשור ואפילו פחות. הצורך הרב במענה מקצועי נקודתי ובסיוע בבחירת המסלול המתאים, הוליד את המקצוע הזה והפך אותו למקצוע מבוקש מאד. יועץ משכנתאות יכול לעבוד באופן פרטי, או להיות שייך לאחד הבנקים, המציעים מסלולי משכנתאות שונים. הוא בעל הכשרה מתאימה ורקע מקצועי רלוונטי. יועצי משכנתאות הינם בוגרי קורסי משכנתאות מקצועיים, קורסים המוצעים כיום בכל רחבי הארץ ומספקים מגוון של כלים חשובים, לאלה המעוניינים לעסוק בכך ולהתמחות בתחום.

האם כדאי להיעזר בשירותי ייעוץ משכנתאות

לא בכדי מדובר בבעלי מקצוע מבוקשים מאד. כמעט כל אחד, המעוניין לרכוש דירה חדשה, נדרש לקבל החלטה לא פשוטה, ובעיקר גם כזו שיכולה להשפיע לא מעט על ההמשך. בחירת מסלול מתאים למשכנתא היא משימה מורכבת מאד, שמומלץ לבצע אותה בעזרתו של יועץ מקצועי. שירותי ייעוץ משכנתאות מהווים פתרון לכל מי שרוצה להבין את המסלולים ולאתר, מתוך השפע הרב, את המתאים ביותר. מכיוון שמעורבים בכך סכומי כסף גבוהים במיוחד (מאות אלפי שקלים, או יותר) יש לוודא שמקבלים את ההחלטה המתאימה, תוך התייחסות לכמה פרמטרים מרכזיים. בעזרתו של יועץ מקצועי ניתן לבחון את המצב הכלכלי הקיים, את הצרכים השונים ואת תנאיהן של המשכנתאות הקיימות כיום בשוק.

למה חשוב לשים לב לפני שבוחרים את יועץ המשכנתאות

לפני שבוחרים את יועץ המשכנתאות, ובעיקר גם כדי ליהנות מיתרונותיהם של שירותי הייעוץ, חשוב לבדוק מהו הרקע המקצועי של היועץ ומה הניסיון שלו בתחום. האם הוא עבד בעבר בבנק, הם יש לו את ההכשרה המתאימה והאם הוא אכן מכיר מסלולים שונים, שמהם ניתן לבחור. כדאי לבדוק כמה עולה השירות שהוא מציע, אך בו זמנית גם לזכור שעל איכות לא מתפשרים! יועץ משכנתאות מקצועי יכול לעזור לחסוך סכומי כסף גבוהים מאד מעצם בחירתו של מסלול המשכנתא המתאים ביותר. גם אם הוא ידרוש סכום גבוה, יחסית, עבור השירות המוצע על ידו, הוצאה כספית זו תשתלם, בסופו של דבר. כדאי כמובן גם לבקש לשמוע חוות דעת עליו מלקוחות קודמים או לפנות לחברים קרובים או לבני משפחה כדי לקבל המלצות על יועץ משכנתאות שיוכל להתאים ולספק את המענה הנכון ביותר.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.