עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

ייעוץ משכנתאות - מה הוא כולל?

רכישת דירה הינה מההחלטות הפיננסיות הגדולות והמורכבות ביותר שאנשים פרטיים עושים בחייהם. זאת מאחר ומדובר בהלוואה בסכומי עתק אשר תשפיע על מהלך חיי האדם ומשפחתו בעשורים הבאים. במטרה להפוך החלטה זו לנבונה וחסכונית מוצעים שירותי ייעוץ משכנתאות על ידי אנשים וחברות פרטיים ואובייקטיביים, שהינם בעלי השכלה וידע בתחומי הכלכלה והבנקאות, ובאמתחתם הכלים לכוון ולסייע בבחירה מיטבית. תפקידם של יועצי משכנתאות מורכב ממספר פרמטרים בסיסיים, אך יש לציין כי היקף השירות וטיבו משתנים בין החברות השונות. לכן, כדאי לערוך סקר שוק ולבחור באיש מקצוע מוסמך ומומלץ, המעניק את השירות המקיף ביותר.

ייעוץ משכנתאות לתכנון ובניית תמהיל משכנתא

ייעוץ משכנתאות מתחיל בניתוח ראשוני ומקצועי של נתוני מבקש המשכנתא, צרכיו ודרישותיו, כאשר הנתונים משמשים לבניית הפרופיל הפיננסי שלו. בהתאם לפרופיל ייבדקו אפשרויות שונות של מרכיבי העסקה, לרבות יכולת פריסת התשלומים, עמלות והצמדות, וכמו כן יועץ המשכנתאות יבדוק את כל המסלולים המוצעים על ידי הבנקים וישווה את נתוניהם. לאחר התכנון הראשוני ובהתאם לממצאים, ייבנה תמהיל משכנתא לאור הבנה כלכלית מעמיקה, כאשר היועץ דואג להקטין סיכונים פיננסיים עתידיים ולפזר אותם באופן מושכל. זאת על ידי תכנון מסלול משכנתא אשר יעניק גמישות מרבית במקרים של התאמות ושינויים עתידיים, כגון פירעון מוקדם או מחזור משכנתא עם מינימום עמלות או קנסות. למעשה, תמהיל המשכנתא ישקף באופן אופטימאלי את כל צרכיו הפיננסים של הלקוח בהווה ובעתיד, ויהיה הזול והחסכוני ביותר, בהתאם לתחזיות השוק ובהסתמך על אפשרויות המשכנתא הקיימות. עם תמהיל המשכנתא ייגש היועץ לבנקים השונים להגשת בקשות, קבלת הצעות וניהול משא ומתן על משכנתא המתאימה לצרכי הלקוח שאותו הוא מייצג.

ייעוץ משכנתאות - להתמודד מול הבירוקרטיה

חלק ניכר ממלאכת בחירת מסלול המשכנתא כרוך בכיתות רגליים בין הבנקים השונים, איסוף והגשת מסמכים רלוונטיים, מילוי טפסים והגשת בקשות. מלאכות אלו נכללות בשירותי ייעוץ משכנתאות, כאשר היועץ מגיש בשם לקוחותיו בקשות להלוואת משכנתא במספר רב של בנקים, ומסייע להם בכל ההליכים הביורוקראטיים השונים. יש לציין כי פעולות אלו כוללת גם רישום שיעבוד הנכס, והסדרת הביטוחים השונים הנדרשים לצורך קבלת ההלוואה.

ייצוג מול המערכת הבנקאית וניהול מו"מ

נדבך מרכזי נוסף בשירותי ייעוץ משכנתאות הינו ייצוג מול המערכת הבנקאית באופן מקצועי, כך שהלקוח יוצב בעמדת יתרון מול הבנק ויוכל לקבל משכנתא בתנאים מועדפים. מלבד זאת, לבנק יש אינטרס גדול יותר לבוא לקראת יועץ משכנתאות מכיוון שהוא מייצג מספר לווים פוטנציאליים, ולא רק אדם פרטי אחד. לאחר בניית תמהיל משכנתא אופטימאלי ללקוח, בקשת המשכנתא תוגש במקביל למספר בנקים באופן מלא, מקצועי וברור לקבלת אישור ראשוני. בהמשך ינהל היועץ משא ומתן מול הבנקים להורדת הריביות ולשיפור תנאי העסקה, ויבחר בהצעה הטובה ביותר. יש לציין כי גם לאחר בחירת מסלול המשכנתא, יועץ המשכנתאות יהיה נוכח הלקוח בעת חתימת החוזה, לצורך אימות הפרטים הפיננסיים והסעיפים השונים.

ניהול משכנתאות

חשוב לדעת שייעוץ משכנתאות יכול להמשיך גם לאחר קבלת המשכנתא, לשם מעקב וניהול נכון של ההלוואה לאורך זמן. בעזרת הניהול המקצועי ייערכו שינויים במסלולי המשכנתא או מחזורם, וזאת בהתאם למצב הפיננסי במשק, שינויים בדרישות הבנקים וכן תמורות לטובה או לרעה במצבו של נוטל המשכנתא. מעקב וניהול משכנתאות מבוצע באופן יומיומי בעזרת מערכות ותוכנות מחשב מתקדמות, כאשר בדומה לניהולו של כל תיק השקעות ניתן להשיג חיסכון ניכר ואף גבוה יותר מזה שהושג בחוזה המשכנתא הראשוני.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.