עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

ייעוץ משכנתא - בבנק למשכנתאות או אצל יועץ פרטי?

אתם ניצבים בפני שתי העסקאות הכלכליות הגדולות ביותר שתבצעו ככל הנראה במהלך חייכם – הראשונה היא רכישת דירה או בית מגורים, והשניה היא נטילת משכנתא לצורך מימון הרכישה הזו.

תחום המימון, אשר עולם המשכנתאות הוא חלק ממנו, הינו תחום מקצועי מורכב, אך אנשים רבים אינם מודעים לכך, וסבורים בטעות כי אפשר להסתפק בפגישה עם יועצי המשכנתאות של הבנקים כדי להחליט על המשכנתא הנכונה ביותר עבורם. אלא שכאמור – משכנתא אינה מוצר פשוט ואינה דומה לרכישת טלוויזיה או פריט ריהוט.

מסיבות אלה, כאשר אתם זקוקים למשכנתא, כדאי מאוד שיהיה לצדכם יועץ מקצועי שבקיא בתחום על היבטיו השונים, ויכול לסייע לכם להגיע להחלטה מושכלת. יש הסבורים כי יועץ המשכנתאות של הבנק עונה על צורך זה, שכן הוא בקיא מאד בתחום – בכל זאת, זה מה שהוא עושה מבוקר ועד ערב. ואולם, היינו רוצים להצביע בפניכם על ההבדלים בין יועץ של הבנק לבין יועץ פרטי שלכם.

תכנון פיננסי כולל

מאחר ונטילת המשכנתא עומדת להיות אחת מן ההתחייבויות השוטפות המהותיות ביותר שלכם, חשוב להתאים ולשלב אותה בצורה הולמת בראיה כללית של כלכלת המשפחה. גובה המשכנתא שתיקחו והתמהיל שלה (המסלולים השונים, תקופת פריסת ההלוואה) תלויים בנסיבות האישיות שלכם – האם אתם זוג צעיר שנמצא בתחילת דרכו בקריירה? האם הדירה שאתם רוכשים הינה לטווח של 3 שנים או 15 שנים? האם אתם עובדים כשכירים או עצמאים?

לשאלות אלה ולרבות אחרות יש משמעות עצומה כאשר מבקשים לבחור במשכנתא הטובה ביותר עבורכם. אבל כפי שתגלו מהר מאוד – ליועץ המשכנתאות של הבנק אין כל עניין לברר ולערוך עמכם תכנון פיננסי כולל. זה לא תפקידו ולא תפקיד הבנק, ואין לו זמן לכך במסגרת הפגישה הקצובה עמכם, שלאחריה יהיה עליו לקבל לקוחות אחרים.

יועץ פרטי, לעומת זאת, יערוך עמכם פגישות היכרות אישיות ככל הנדרש, שבמהלכן ידלה מכם את כל הפרטים הרלוונטיים לצורך עריכת תכנית פיננסית ארוכת טווח, אשר המשכנתא תשתלב בתוכה.

היועץ בבנק אינו באמת היועץ שלכם

זה אמנם די מובן מאליו, אבל קיימים עדיין לווים שלא הפנימו את העניין – היועץ בבנק למשכנתאות הינו עובד של הבנק, ולבנק יש אינטרסים משלו בעסקת המשכנתא שהוא עורך עמכם. חלק מהאינטרסים עשויים אמנם להיות זהים לאלה שלכם, אבל בסופו של דבר, הבנק הוא מוסד פיננסי שמעוניין למקסם את הרווחים שלו, והוא עושה כן באמצעות התשלומים השונים שהוא גובה מכם עבור ההלוואה – ריביות, הצמדות, עמלת פתיחת תיק ועמלות אחרות.

אז נכון, שירותי ייעוץ של יועץ משכנתאות פרטי הינם בתשלום. אבל קחו בחשבון שיועץ כזה יכול לחסוך לכם מאות אלפי ₪ לאורך תקופת ההלוואה, ולהכין אתכם כראוי לשנים הבאות, באופן שיציל אתכם ממצבים קשים, כמו למשל עליה משמעותית בתשלום החודשי.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.