עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

ייעוץ משכנתא – המלצות באמצעות האינטרנט

אין ספק כי נטילת משכנתא נמנית על מהצעדים המשמעותיים והרי גורל בחיים הפרטיים, ומכיוון שסוג המשכנתא שייבחר ישפיע רבות על המצב הפיננסי בעתיד פונים רבים לקבלת ייעוץ מקצועי בתחום. יחד עם זאת, בשוק פועלים חברות ויועצים פרטיים רבים הנבדלים זה מזה ברמת השירות והמקצועיות. לכן, אם הינכם מחפשים אחר בעלי מקצוע בתחום ייעוץ משכנתא, המלצות מהוות גורם משמעותי ואף מכריע.

לא כל המלצה לייעוץ משכנתאות תורמת

כאשר תשאלו מכרים ובני משפחה אודות יועצי משכנתאות בוודאי תגלו כי לכל אחד יש דעה, גישה ואפילו תיאוריה מקיפה. ואולם, במקרים רבים המלצות אלו אינן מבוססות על ידע מקצועי אלא על ניסיון אישי צר, ואינן מספקות תמונה שלמה ואמיתית לגבי מצב המשכנתאות בימינו, הנתונות לתנודות השוק ולגישת הבנקים והמדינה. לכן, המלצות עבור ייעוץ משכנתאות חשוב לקבל ממקור אמין ובעל ידע מקצועי בתחום, אשר יוכל להצביע על גישה כללית נכונה לנטילת משכנתא וכן על חברות איכותיות היכולות למשש קו זה בפועל.

בדיקת אינטרנט של המלצות על ייעוץ למשכנתאות

מקור חשוב נוסף לקבלת תמונה נכונה לגבי מקצועיות ואמינות חברות ייעוץ משכנתאות הינם פורומים ואתרים ברשת האינטרנט, בהם על ידי הקלקת שם החברה ניתן לקרוא ביקורות אוהדות או שליליות. כמו כן, ניתן לבדוק באתרים משפטיים באם הוגשו תביעות כנגד החברה, או להתרשם מכתבות ומביקורות עיתונאיות אודות החברות השונות. מידע זה יספק לכם תמונה רחבה לגבי תדמית חברת הייעוץ בציבור, מצבה המשפטי ומידת הצלחתה. עם זאת, חשוב לדעת כי לא כל פורום הינו מקור אמין. חלק מהפורומים מנוהלים על ידי חברות ייעוץ משכנתאות המנתבות את תכניהם, ואחרים מנוהלים על ידי חובבנים נטולי ידע מקצועי מעוגן. לכן, לפני שמקבלים המלצות מפורום כלשהו אודות חברות לייעוץ משכנתאות יש לבדוק מיהם מנהליו, והאם הוא באמת מספק מידע אובייקטיבי ונטול אינטרסים כלכליים. כמו כן, יש לבחור בפורום הדן בנושאים שקשורים ישירות לשאלותיכם ומעניק תשובות באופן מיידי על ידי מנהלים מקצועיים. אמנם מדובר בבדיקות מרובות, אך אמינות היא מילת המפתח בבחירת חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, ולכן המאמץ בהחלט שווה את ההשקעה.

נתונים חשובים עבור המלצות לייעוץ משכנתאות

כל חברת ייעוץ משכנתאות מציגה את עצמה כטובה ביותר, וכזו המעניקה את הייעוץ המקצועי והמתקדם ביותר. אל תתרשמו ממילים אלו שנועדו להרשים אתכם ואינן מעידות בהכרח על יכולותיה האמיתיות של החברה. למעשה, כאשר מדובר בתחום ייעוץ משכנתא, המלצות טובות מצויות במידע ובנתונים היבשים של החברה, הכוללים בין היתר אישור משפטי רשמי לעבודה מול בנקים למשכנתאות, ותואר אקדמי בתחומי מנהל עסקים, בנקאות או כלכלה. כמו כן, חשוב שליועצי החברה יהיה ניסיון קודם בעבודה בבנקים למשכנתאות, ומעבר לכך כדאי כמובן להתרשם מהמלצות של לקוחות החברה בעבר ובהווה. נתונים אלו יהוו בסיס טוב לבחירת חברת ייעוץ משכנתאות מיומנת ומקצועית, שתוכל לספק את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.