עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

מדוע כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות?

כל אדם אשר מתכנן לקנות דירה ולשם כך מתכנן לקחת מהבנק הלוואת משכנתא צריך לשוחח עם יועץ משכנתאות. תפקידו של זה הוא לפרוס בפני הלקוח את המסלולים השונים של אותן הלוואות המתאימות לו ולהסביר לו מהי ההלוואה האידיאלית למצבו.

יועץ משכנתאות - חורץ גורלות

חשוב לקחת בחשבון כי הלוואת משכנתא משמע הלוואה שתוחזר לאורך שנים ארוכות. כיוון שהלוואה זו וההחזר שלה משפיעים על ההתנהלות היומיומית העתידית חשוב כי כל אחד יפנה אל יועץ משכנתאות. תפקידו של זה הוא לבנות את פרופיל הלקוח, להבין מהם הצרכים שלו ולהמליץ על מסלול ההלוואה הנכון לו. ניתן בקלות לשייך ליועץ את הכותרת 'חורץ גורלות' וזאת משום שרוב האנשים אשר מעוניינים לקחת משכנתא אינם בעלי ידע בתחום, ומי שבסופו של דבר יעזור להגיע למסקנה הסופית באשר למסלול המשכנתא המתאים הוא יועץ המשכנתאות.

תפקידו של יועץ משכנתאות

 • ענייני בירוקרטיה - יועץ משכנתאות הוא האדם אשר יגיש לבנקים שונים בקשות להלוואת משכנתא. במקום שהלקוח יעבור מבנק לבנק וימציא לכל בנק את הניירת, היועץ עושה את כל העבודה במרוכז ובמהירות.
 • ניתוח מסלולים - היועץ יאסוף מהבנקים את כל ההצעות וינתח אותן. הוא ירשום לעצמו מהן העמלות, הריביות, מועדי תשלום, תקופת החזר ועוד.
 • תכנון - היועץ ידאג לתכנון נכון של כל הקשור אל תמהיל המשכנתא הטוב ביותר ללקוחותיו.
 • הסבר מקיף ומענה - היועץ יציג בפני הלקוח את כל מסלול המשכנתאות ויגולל בפניו את היתרונות והחסרונות של כל מסלול. בנוסף, הוא יסביר לו כל מושג או תהליך אשר אינו מובן לו.
 • ניהול - גם לאחר נטילת ההלוואה היועץ ממשיך ללוות את לקוחותיו וזאת על מנת לוודא כי אכן הדברים מתנהלים כפי שסוכם מראש והאם יש אפשרות למיחזור משכנתא משום מסלול כדאי יותר בשלב מאוחר יותר.

יועץ משכנתאות בבנק או מחברה חוץ בנקאית?

נכון להיום יש אפשרות לבחור ביועץ אשר עובד בבנק או ביועץ עצמאי או זה שעובד בחברה חוץ בנקאית. ההבדל בין השניים הוא שהיועץ של הבנק (וזאת למרות שהוא צריך לשמור על אובייקטיביות) מייצג את הבנק שבו הוא עובד ולכן השיקול העיקרי שלו בעת מתן ייעוץ הוא טובת מקום העבודה בו הוא עובד ורק לאחר מכן טובתו של הלקוח. יועץ משכנתאות חוץ בנקאי הוא יועץ אובייקטיבי שמטרתו לספק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר על ידי בחירת מסלול הלוואת משכנתא המתאים להם בצורה אופטימאלית. רוב האנשים מתפתים לייעוץ החינמי שהבנק מציע אך אינם לוקחים בחשבון כי יועץ משכנתאות חוץ בנקאי יוכל לעזור להם לחסוך כספים בצורה ניכרת וייעוץ בנקאי חינמי יכול לעלות ביוקר.

בחירת יועץ המשכנתאות המתאים

 • השכלה - חשוב לוודא כי אותו אדם אליו אתם פונים הוא בעל השכלה בתחום הכלכלה, העסקים, הפיננסי וכי הוא עבר הכשרה מסודרת בכל הקשור אל משכנתאות.
 • ניסיון - אחד הדברים החשובים ביותר אותם יש לבדוק טרם הבחירה ביועץ הוא הניסיון שלהם. חשוב מאוד לבדוק מהו הניסיון שלו, האם עבד גם בבנק למשכנתאות, מה היו התפקידים שלו בבנק, מה התפקידים אשר מילא לאחר עזיבתו את הבנק והאם הוא יכול לספק המלצות מלקוחות מרוצים.
 • היקף עבודה - כמות לקוחות גדולה משמע היקף פעילות גבוה עם הבנקים ותנאים טובים יותר. לכן, יש לבדוק בכמה לקוחות מטפלת החברה או היועץ מדי חודש.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.