עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

למה צריך יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתאות הינו תחום חדש יחסית עבור הציבור הישראלי, ולכן אנשים רבים המתעתדים לקחת משכנתא אינם מבינים בדיוק מדוע נדרשים שירותיו של יועץ משכנתאות פרטי. למרבה הצער, ההתנהלות הרווחת אינה בהכרח הנכונה, כך שלא מעטים מקרב נוטלי המשכנתאות בחרו מסלולים שגויים ושילמו על כך ביוקר. הסיבה המרכזית לבחירות בלתי משתלמות הינה היעדר הבנה וחוסר התמצאות בתחום הפיננסי המורכב, ובדיוק למען מטרה זו קיימים יועצי משכנתאות פרטיים המספקים מענה מקצועי ומושכל לבחירת מסלולי משכנתא.

ייעוץ משכנתאות או כיתות רגלים

במדינת ישראל קיימים כשלושים סוגים שונים של מסלולי משכנתא המוצעים על ידי הבנקים למשכנתאות. חשוב לדעת כי כל מסלול שונה מהאחר בתנאיו, הכוללים בין היתר גובה הון עצמי, סוג הריבית וגובהה, פריסת תשלומים, ונקודות יציאה ופירעון. מעבר לכך, המשכנתאות המוצעות ומפורסמות על ידי הבנקים הינן מוצרים פיננסיים, ולמרות שהבנק מציג את המשכנתא כמיועדת לטובת הלקוח, הוא מעוניין לקדם בראש ובראשונה את האינטרסים שלו. לכן, בחירת משכנתא העומדת על סכומי עתק דורשת היכרות עם המסלולים השונים ועם וההבדלים ביניהם, לצד יכולת לזהות את האינטרסים המוסווים של הבנק. בדרך כלל כלים אלו לרוב אינם נחלת הרוב, וכדי להתחיל לרכשם יש צורך בהשקעת זמן ומשאבים, ובכיתות רגליים בין הבנקים השונים. יתרה מכך, גם פעולות אלו לא יניבו בהכרח את התוצאות הטובות ביותר. את המאמצים ניתן בהחלט לצמצם ולייעל באופן ניכר בעזרת יועץ משכנתאות מוסמך ומנוסה, המכיר את המערכת הבנקאית על בורייה וכן את מסלולי המשכנתאות העדכניים ומשמעותם בטווח הקצר והארוך. לכן, בעזרת ייעוץ משכנתא תוכלו למצוא המסלול הנכון, המשתלם והמתאים במדויק ליכולותיכם הכלכליות, להעדפותיכם ולצרכיכם.

מדוע לא להסתפק ביועץ משכנתאות של הבנק

יועצי משכנתאות של בנקים הינם על פי רוב מקצוענים המכירים היטב את תחום המשכנתאות, ובזמני פעילות הבנק יעניקו לכם ייעוץ מקיף ומענה על שאלותיכם השונות. יחד עם זאת, אסור לשכוח שיועץ המשכנתאות הינו עובד ואיש מכירות של הבנק, ובשורה התחתונה מטרתו היא להשיג אתכם כלקוחות בתנאים הטובים ביותר עבור הבנק ולא עבורכם. מעבר לכך, יועץ משכנתאות של בנק אינו מכיר ואף לא ימליץ על מסלולים בבנקים אחרים. לעומת זאת, יעוץ משכנתאות פרטי הינו אובייקטיבי בגישתו ועמדתו, ומטרתו הבלעדית היא לייצג נאמנה את האינטרסים של הלקוח. היועץ יבדוק ויפרוס בפניכם את המסלולים השונים המוצעים על ידי הבנקים, על מנת שתוכלו לבחור בעזרתו במסלול הטוב ביותר עבורכם.

יועץ משכנתאות לניהול משא ומתן מול הבנק

חשוב לדעת כי כל מסלול המוצע לכם על ידי הבנקים פתוח למיקוח, וזאת עקב התחרות הרבה על כיסם של הלקוחות. ואולם, אדם פרטי שאינו בקיא ברזי ההלוואות, המשכנתאות והמונחים הבנקאיים, יתקשה להפיק את המיטב מול נציג בנק מיומן שמאחוריו מערכת משומנת. לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי מכיר את המערכת הבנקאית ונהליה, מבין מהם הסעיפים המהותיים בהסכם המשכנתא, ויודע במדויק עד כמה הבנק יכול ומוכן להתפשר בתנאי ההלוואה. לכן, בעזרתו תוכלו לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר, ובתמהיל התפור באורח אופטימאלי לצרכיכם.

הרווח שבבחירת יועץ משכנתאות

שירותי ייעוץ משכנתאות פרטי אמנם כרוכים בתשלום, אך בהתחשב בחיסכון הכספי המגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים, מדובר בהשקעה כדאית ומשתלמת ביותר. זאת בנוסף על קבלת שירות אישי וצמוד מבעל מקצוע המלווה ומסייע לכם לאורך כל הליך קבלת המשכנתא, כולל סיוע בהליכים הביורוקרטיים השונים, שקיפות מלאה וזמינות גבוהה. אלו יהפכו את נטילת המשכנתא לפשוטה, מהירה ומוצלחת בהרבה.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.