עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

מדוע צריך יועץ משכנתאות

אנשים רבים המעוניינים לקבל משכנתא מהבנק, בוחרים לעבור את התהליך לבדם וללא עזרה מקצועית. בורותם בתחום וחוסר הנוחות הנובעת מהצורך לבקש עזרה פיננסית מגוף חיצוני, גורמות להם לגשת אל הבנקים מתוך עמדת נחיתות, ובתחושה כי הדבר החשוב היחיד הוא שיאשרו להם את המשכנתא. פקידי הבנק מנצלים מצבים אלו ומציעים ללקוחות מסלולים שאינם בהכרח משתלמים עבורם, ובדרך אף מעמיסים עליהם פרטים ודרישות רבות, מוצדקות יותר או פחות. אין פלא איפה, שרבים בציבור חשים תסכול וחוסר אונים בבואם לשאת ולתת מול הבנק על מנת לקבל משכנתא. לכן הפתרון המומלץ להשגת הלוואה כדאית הוא לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות, אשר יתמודד עבורכם מול גופים אלו וישיג הלוואות נוחות ומשתלמות שמגיעות לכם כחוק.

מה מספקים שירותי ייעוץ משכנתאות?

תחום ייעוץ המשכנתאות הינו ענף חדש יחסית בארץ המציע שירותים מלאים בתחום, החל מייעוץ בסיסי ועד לסיוע במציאת מקורות מימון. מדובר בשירות אישי וצמוד אשר במהלכו נעזרת חברת הייעוץ בכל אמצעיה על מנת לעזור ללקוח. השירותים כוללים מספר היבטים מקצועיים, וביניהם בדיקה מקיפה של מסלולי הריבית המוצעים בבנקים השונים, ושקלול סך תשלומי הלוואת המשכנתא בטווח הארוך. זאת בהסתמך על ניתוח תחזיות השוק הפיננסי כדוגמת שינויים בריבית הפריים ובשערי מטבעות החוץ, ותוך הבנת צרכיו ותוכניותיו לעתיד של הלקוח, כגון רצון לשפר את רמת הדיור או פירעון מוקדם של המשכנתא.

אבל יועץ משכנתאות עולה הרבה כסף....

נכון ששירותי ייעוץ משכנתאות אינם זולים ועשויים להסתכם באלפי שקלים, אולם בעזרת איש מקצוע מנוסה ומוצלח תחזירו את שכר טרחתו ובגדול. זאת בעזרת קבלת משכנתא שהינה משתלמת כלכלית, אשר תחסוך לכם עשרות מונים לעומת עלויות העסקתו של היועץ. אפשר גם לחשוב על הנושא בדרך אחרת - אם יש בידכם שמונה מאות אלף שקלים להשקעה, האם תשקיעו אותם לבד או שמא תפנו ליועץ מקצוע שידריך אתכם? מכיוון שמדובר בהון בלתי מבוטל העומד לרשותכם סביר להניח שאכן תפנו לייעוץ, ואילו נטילת משכנתא היא בעצם אותו הסיפור. לכן, התשובה לשאלה האם אני צריך יועץ משכנתאות אמורה להיות חד משמעית - בהחלט.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.