עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

מיחזור משכנתא - מתי כדאי?

כשמדברים על מיחזור משכנתא, הכוונה היא לפירעון מוקדם ומלא של המשכנתא הקיימת שלכם, ונטילת משכנתא חדשה במקום הקודמת. בתקופה האחרונה יותר ויותר לווים בוחנים את האפשרות לבצע מיחזור של המשכנתא שלהם, וחשוב להבין מהם המצבים שבהם כדאי עקרונית לערוך מיחזור.

ריבית הפריים

ריבית הפריים במשק הישראלי מתעדכנת מדי חודש בהתאם להחלטה של בנק ישראל, בהתבסס על נתונים שונים, והיא שמכתיבה את הרוב המכריע של הריביות במסלולים השונים של המשכנתא. אם ריבית הפריים עמדה למשל על 4%, ובחלוף מספר שנים ירדה לשיעור של 2.5% - זו סיטואציה שבה תרצו להתחיל ולברר את הכדאיות של מיחזור המשכנתא שלכם. כיום, ריבית הפריים נמצאת בשפל חסר תקדים, וזו אחת הסיבות העיקריות לריבוי היחסי של מיחזורי משכנתא בעת האחרונה.

עדכון ההחזר החודשי

משכנתא הינה הלוואה לטווח ארוך, ולכן קורה לא מעט שהמצב הכלכלי של הלווים משתנה בהשוואה למצבם בעת שלקחו את המשכנתא. זה יכול לעבוד לשני הכיוונים – זוג סטודנטים שלקחו משכנתא עם תשלום חודשי נמוך ובינתיים התחילו לעבוד ולהשתכר יפה, יוכלו למחזר את המשכנתא, להעלות את ההחזר החודשי, וכך לקצר את תקופת המשכנתא ולהקטין את סך כל התשלומים שישלמו עבורה בסופו של דבר. ומנגד, משפחה שנקלעה לקשיים בשל פיטוריו של אחד מבני הזוג ואינה עומדת עוד בתשלומים החודשיים, תוכל לפרוס את המשכנתא לתקופה ארוכה יותר ולהקטין את ההחזר החודשי.

עמלת פירעון מוקדם

כאשר בוחנים את הכדאיות של מיחזור המשכנתא, יש להביא בחשבון שיהיה עליכם לשלם לבנק "עמלת פירעון מוקדם" (שעשויה להיקרא גם "עמלת היוון"). באופן כללי ניתן לומר כי עמלה זו משולמת בחלק ממסלולי המשכנתא (למשל – משכנתא בריבית קבועה, צמודה או לא צמודה למדד), כאשר הריבית שבה לקחתם את המשכנתא המקורית גבוהה יותר מן הריבית שהבנק נותן בעת המיחזור (בצורה זו אתם "מפצים" את הבנק על כך שאתם מחליפים משכנתא עם ריבית גבוהה יותר במשכנתא בריבית נמוכה יותר).

נציגי הבנק יוכלו למסור לכם מהי עמלת הפירעון המוקדם שעליכם לשלם במקרה של מיחזור, ותוכלו לבדוק אותה כמובן גם עם יועץ משכנתאות פרטי שלכם, או אם נציגים של חברת ייעוץ משכנתאות, במסגרת בדיקת כדאיות כוללת של המיחזור. שימו לב, שגם אם מדובר בעמלה גבוהה – אין זה אומר שלא כדאי לכם למחזר את המשכנתא שלכם. סכום העמלה מצטרף למשכנתא החדשה שתיקחו (אתם לא צריכים לשלם אותו במזומן), ועליכם לבחון את התמונה הגדולה – האם השיפור במשכנתא החדשה חוסך לכם יותר כסף בהשוואה למשכנתא הישנה, גם לאחר שהתחשבתם בעמלת הפירעון המוקדם.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.