עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

משכנתא הפוכה – איך זה עובד ולמי זה טוב?

עם העלייה ברמת החיים ובתוחלת החיים מתעוררים בקרב בני הגיל השלישי קשיים כלכליים ודרישות לפתרונות פיננסיים. אותם מבוגרים המחזיקים בבעלותם דירה יוכלו ליהנות ממסלול של משכנתא הפוכה, זהו מסלול בו משעבדים את הדירה לבנק או לגוף פיננסי אחר בתמורה להלוואה. המסלול מיועד לבני 65 ומעלה המחזיקים בנכס נדל"ן בשווי של 200,000 דולר לפחות. חשוב להבהיר כי זוהי הלוואה ארוכת טווח עם פריסת החזרים לטווח ארוך במיוחד אך ניתן יהיה לפרוע אותה בכל שלב.

מי יכול לקבל הלוואת משכנתא הפוכה?

הנכס הוא אשר משמש ערבות כנגד ההלוואה, על כן, לרוב אין כל צורך בבדיקת כושר ההחזר של הלקוח. קהל היעד של המשכנתאות ההפוכות הוא בעיקר מבוגרים בני הגיל השלישי, ישנם מקרים בהם היורשים העתידיים של הנכס הם אשר יוזמים את בקשת ההלוואה למטרת שימושים אישיים כמו רכישת דירה לילדים, מימון חתונה או מימון לימודים. המצב הכלכלי בישראל היום אינו פשוט, גם בגילאים מאוד מבוגרים נדרשים הסבים לסייע כלכלית לנכדים ולילדים.

מהו סכום ההלוואה אותו ניתן לקבל?

הסכום המקסימלי אותו תוכלו לקבל במסלול של משכנתא הפוכה יהיה לרוב כ-500 אלף דולר. לרוב, גובה ההלוואה לא יעלה על 40% משווי הנכס ולא ירד מ-20% משווי הנכס. תנאי הלוואת משכנתא הפוכה מביאים עמם לרוב ריבית של כ-7% כאשר את חצי מסכום הכסף תקבלו מיד עם אישור ההלוואה ואת המחצית השנייה בפריסה לתשלומים המתפרסת על פני 5 שנים.

יש לזכור כי על אף הקלות בה ניתן לקבל אישור להלוואה אין להקל ראש בנטל הכלכלי החודשי או בשעבוד הנכס. בגילאים מבוגרים כושר ההשתכרות של האדם אינו עולה, לרוב מקור הפרנסה היחיד הוא קצבאות פנסיה. לא כדאי יהיה להגיע למצבים בהם הבעלות על הנכס נמצאת בסיכון. הלוואות בכל גיל דורשות חשיבה אחראית וניהול פיננסי נכון. נציין כי ישנה אפשרות לפדות את ההלוואה בשלב מאוחר יותר במועד פטירת בעלי הנכס תוך מכירתו.

האם ההלוואה כוללת הוצאות כספיות אחרות?

בניגוד להלוואת משכנתא רגילה כאן לא תתבקשו לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא או להציג פוליסת ביטוח חיים וביטוח מבנה. מדובר בהקלה משמעותית, ביטוח משכנתא כרוך בעלויות משמעותיות המכבידות על ההתנהלות הפיננסית של המשפחה. העלויות הנוספות הנלוות באות לידי ביטוי בעמלת פתיחת תיק, שכר עורך דין מטעמכם, דמי שירות ותשלום חד פעמי בעבור שירותי שמאי להערכת שווי הנכס.

יתרונות של משכנתא הפוכה

 1. קבלת אישור מהיר להלוואה ללא צורך בבדיקת כושר ההחזר.
 2. העדר חובה לרכישת ביטוח משכנתא יקר.
 3. אפשרות להחזר ההלוואה רק עם פטירת דיירי הנכס ומכירתו.
 4. תקבולי הלוואה פטורים ממס.
 5. אופציה לפדיית ההלוואה בכל שלב ללא קנס או הגבלה.
 6. ניתן לעשות שימוש בהלוואת משכנתא הפוכה בכדי לממן מעבר לבית אבות או דיור מוגן, בעוד בעל הנכס מתגורר בבית הדיור המוגן ניתן להשכיר את הנכס למטרת כיסוי ההלוואה.
   

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.