עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

משכנתא חדשה

בשעה טובה, לאחר חודשים של חיפוש, פגישות עם מתווכים סיור בין בתים וקיום מו"מ קדחתני מצאתם את בית חלומותיכם. מרבית רוכשי הדירות בישראל אינם מסוגלים לשלם במועד החתימה את מלוא שוויו של הנכס. לצורך כך פיתחו הבנקים את הלוואת המשכנתא. הלוואת המשכנתא הינה הלוואה רגילה, שכנגדה ממושכן או משועבד הנכס הנרכש לטובת הבנק המלווה.

חשוב לציין כי בישראל נחתמות בכל חודש כעשרת אלפים משכנתאות חדשות, כאשר ממוצע הסכום למשכנתא הוא כחצי מליון ש"ח. הדבר אינו מפליא לאור העובדה כי בישראל יש צורך בכ-120 משכורות מלאות על מנת לרכוש דירה.

ברוב משקי הבית בישראל ההחלטה על נטילת המשכנתא הינה ההחלטה הכלכלית המשמעותית ביותר אותה תצטרך המשפחה לקחת. החלטה זו תשפיע על ההתנהלות הכלכלית של המשפחה לאורך עשרות שנים ועל יכולתה להתמודד עם הוצאות נוספות במעתיד.

עמית למשכנתא הינה חברת ייעוץ משכנתאות אשר הוקמה במטרה לסייע לרוכשי הדירות לשפר את מצבם בעת נטילת המשכנתא. אנו מציעים ללקוחותינו את ניסיוננו הרב בתחומי הכלכלה המימון והפיננסים ובפרט בתחום המשכנתאות. המומחים שלנו ילוו אותך לאורך כל הדרך, יסבירו לך בפשטות ובבהירות את משמעותו של כל שלב ושלב, יבנו עבורך תמהיל משכנתא אופטימלי ויציב המבוסס על הפרופיל הפיננסי שלך ועל צרכיך הכלכליים, ינהלו משא ומתן מקצועי ותקיף עם הבנק בשפה הכלכלית אותה הוא מבין, יחסכו לך את ימי העבודה הרבים הדרושים להתנהלות מקצועית מול הבנקים ויעמדו מאחוריך גם ברגע החתימה עצמו על מנת להבטיח כי הכל מתנהל כשורה. כל זאת על מנת שתוכל להגיע למעמד החתימה על המשכנתא מעמדה של כוח וביטחון.

מסלול המשכנתא

יש לזכור כי בחירת תמהיל המשכנתא הנכון הינו המהלך המשמעותי ביותר בבניית תיק המשכנתא. כיום קיימים כ-30 מסלולים שונים לנטילת המשכנתא. לקוחות רבים חושבים כי המרכיב החשוב ביותר במשכנתא הינו גובה הריבית, אך לבחירה שגויה של מסלול המשכנתא תהיה השפעה גדולה בהרבה על סך ההחזר החודשי. בבחירת תמהיל המשכנתא חשוב לדעת כי ניתן לחלק את המשכנתא למספר מסלולים שונים כאשר לכל מסלול ניתן לבחור תקופת החזר שונה. כמו כן ניתן לשלב מספר מסלולים שונים על מנת לפזר את הסיכון בין כלל המסלולים.

בבניית תמהיל המשכנתא יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים האישיים ולבנות תמהיל אופטימלי המתאים לך אישית עפ"י צרכי המשפחה, יכולת ההחזר האישית והפרופיל הפיננסי שלכם. אנו בעמית מאמינים כי לכל משפחה יש את הצרכים שלה, ואין שתי משכנתאות זהות.

אנחנו בעמית למשכנתא נבנה עבורך את תמהיל המשכנתא האופטימלי עבורך המבוסס על הפרופיל הפיננסי שלך ועל צרכיך הכלכליים.

ריבית המשכנתא

הבנקים למשכנתאות הינם גופים כלכליים עתירי כוח ומשאבים אשר מתנהלים בשוק תחרותי מפותח ומתחרים בינם לבין עצמם עליכם – הלקוחות. לאחר שנבנה עבורך את תמהיל המשכנתא האופטימלי נגיש את בקשת המשכנתא למכרז ריביות בין הבנקים למשכנתאות, ננהל משא ומתן מקצועי ובלתי מתפשר ונשיג עבורכם את הריביות הטובות ביותר אותן יוכל הבנק להציע.

בואו גם אתם להנות מהריביות האטרקטיביות מהן נהנים לקוחותנו.

ביטוחים

לטובת אישור המשכנתא הסופי ובטרם יעביר הבנק את סכום המשכנתא יש לבצע ביטוח חיים וביטוח נכס כאשר הבנק המלווה יהיה המוטב בפוליסה. הבנק רוצה לוודא כי בכל מקרה אסון ללווה או לנכס יוחזרו אליו כספי המשכנתא ע"י חברת הביטוח. עלות הביטוחים כרוכה בעמלות רבות ועלולה להסתכם במאות שקלים בחודש בהתאם לגובה המשכנתא, לחברה המבטחת וללקוח המבוטח. אנחנו בעמית נשיג לך את תנאי הביטוח הטובים ביותר עבורך ובכך נחסוך לך אלפי שקלים נוספים במהלך תקופת המשכנתא.

החתימה

לאחר שסיימנו את התהליך הארוך והמייגע של בניית תמהיל המשכנתא, משא ומתן להשגת הריביות הטובות ביותר, רכישת פוליסת הביטוח והעמדת ההלוואה, המומחים של עמית ילוו אתכם גם במעמד חתימת חוזה המשכנתא.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.