עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא
 

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

מה כדאי לדעת על ייעוץ משכנתאות

הלוואת משכנתא היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר של זוגות רבים. כל זוג מעוניין להתקדם בחייו, לקנות בית חדש או דירה יד שנייה אשר תשחרר אותו מתשלום של שכר דירה ותאפשר לו להתחיל ולבנות משפחה ולצבור נכסים. הבעיה היא שרוב האנשים אשר מחליטים לקחת משכנתא אינם מכירים את המסלולים השונים, את עולם המושגים של תחום זה ונקודות חשובות נוספות. כיוון שהחלטה על משכנתא חייבת להתבסס על ידע מקדים ותכנון נכון וכל טעות בבחירת המסלול המתאים יכולה לגרום לבזבוז לריק של כספים, בשנים האחרונות רוב האנשים פונים אל מומחים בתחום המציעים שירות ייעוץ משכנתאות.

שאלות ללא תשובות?

אצל כל אדם אשר מחליט לקנות דירה או נכס מתעוררות שאלות שונות כאשר הדבר מגיע אל עולם הלוואות המשכנתא. כמעט כל אחד תוהה האם הלוואת משכנתא היא ההלוואה הכדאית ביותר או שמא יש סוגים אחרים של הלוואות אשר עדיפות. האם הכרחי לעשות ביטוח משכנתא ומהם הכיסויים אשר חייבים לכלול בביטוח זה. מהו תמהיל משכנתא, כיצד מתכננים את החזר המשכנתא החודשית וכיצד נקבעות הריביות, מהי הדרך הטובה ביותר להשוות בין מסלולי המשכנתא השונים ומה קורה אם נגרם מצב בו אין אפשרות להחזיר תשלום אחד או שניים של המשכנתא. כל השאלות האלו חייבות במענה. לכן, אלא אם מעוניינים להישאר ללא מענה לשאלות החשובות ביותר, חשוב מאוד לפנות אל שירות ייעוץ משכנתאות.

ייעוץ משכנתאות, האם כדאי? נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון:

 • הוצאה ניכרת- קרוב לוודאי שמדובר על אחת ההוצאות הגדולות יותר של הלקוח. יש לקחת לתשומת לב כי כל אחד בוחר לקחת הלוואה על סכום ניכר, כמו למשל שישים או שבעים מערך הדירה וללא ייעוץ יכולות להיעשות טעויות רבות.
 • אובייקטיביות- חשוב לקחת בחשבון כי הלוואה אשר נלקחת מבנק זה או אחר אינה מאפשרת ליועצי המשכנתאות של הבנק להיות אובייקטיבים. לבנק יש אינטרס אחד והוא להרוויח. אין זה משנה עד כמה הפקידים נחמדים ועד כמה היועץ טוען כי הוא אובייקטיבי. מבחינה הגיונית, דבר זה בעייתי ולכן חשוב לשכור שירותי ייעוץ משכנתאות חיצוניים ואובייקטיביים.
 • ידע- אין זה משנה כמה לוקחי המשכנתא ילמדו על המשכנתא, קרוב לוודאי שאין הם יכולים לדעת את כל האינפורמציה והדקויות שמומחה בתחום יודע. לכן, חשוב שהלקוח ייקח את האחריות, ייכנע לאתגר ולאגו ויפנה אל חברה או עצמאי בעלי ניסיון רב שנים ומוניטין מוצלח שיספקו לו ייעוץ.
 • מסלולים שונים- יש כל כך הרבה מסלולים של משכנתאות ולא כל מסלול מתאים לכל אחד. מסלול המשכנתא שבו בחר השכן אינו בהכרח מתאים לחברו. המסלול המתאים יקבע על פי המצב הכלכלי, הגיל, הבריאות ויכולת ההחזר של הלקוח. ייעוץ משכנתאות יפרוס בפני הלקוח את כל המסלולים הרלוונטיים לו ויסמן מה הם המסלולים הכדאיים ביותר ומדוע.
 • סינית- חשוב לקחת בחשבון כי מושגי המשכנתא זהים ברובם לשפה זרה שאינה מוכרת לרבים. כלומר, פקיד הבנק אשר יסביר אודות מסלולי המשכנתא השונים לא יעצור ויסביר ללקוח כל מושג ומושג, יועץ בכל הקשור אל משכנתאות, כן יעשה זאת.

לסיכום, כל אדם אשר מעוניין לקחת משכנתא, חייב להבין מהו מסלול המשכנתא המתאים ביותר לצרכים שלו , מהי הריבית הטובה ביותר ומה יכולת ההחזר החודשית שלו. לשם כך חשוב לשכור מומחה בתחום ייעוץ משכנתאות.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.