עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות1700-705-745
עמית למשכנתא – חברת ייעוץ משכנתאות  

פנו עכשיו לתיאום פגישת
ייעוץ חינם!

*שם:
*אימייל:
*טלפון:
 עיר מגורים:
 תוכן הפנייה:
כן, אני רוצה לחסוך הון בתשלומי המשכנתא

לקוחות ממליצים

 • ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
  אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים..
  המלצה מלאה »
 • שירן ואביקם ממליצים:
  המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון..
  המלצה מלאה »
 • נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
  הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו.. המלצה מלאה »
 • המון תודה משלי ויובל:
  המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא..
  המלצה מלאה »
 • תודה רבה מיעל ואמיר:
  עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים.. המלצה מלאה »
 • יניב ואילת הוד ממליצים:
  כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
 • עדי בלנגה מקרית אתא:
  עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!
 • שירי ויעלי ממליצים:
  עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש.. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה.. המלצה מלאה »
 • אנה פרמינגר מתל אביב:
  קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות..
  המלצה מלאה »
 • מאיה ורועי ממליצים:
  המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל..
  המלצה מלאה »
 • דוד ממליץ:
  לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי..
  המלצה מלאה »
 • סיגל ואיציק ממליצים:
  המומחים של עמית הציגו פתרונות יצירתיים, פנו אל הבנק והצליחו להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל..
  המלצה מלאה »

מאמרים ועדכונים

חברת ייעוץ משכנתאות בחיפה ובצפון

אם אתם מעוניינים לרכוש בית חדש ואתם זקוקים למשכנתא, תמצאו מגוון רחב מאד של מסלולי משכנתאות וגם תנאים שונים, שמציע כל אחד מהמסלולים. משכנתא היא התחייבות לפרק זמן ארוך, בדרך כלל, וגם כזו המתייחסת לסכומי כסף גבוהים במיוחד. חשוב לבחור אותה נכון, ועוד יותר חשוב, להיעזר בשירותי ייעוץ, לפני שבוחרים את המסלול המתאים. מתלבטים האם ועד כמה נדרשים לכם שירותים כאלה? אם כן, הנה היתרונות שבהם והסיבות העיקריות מדוע שירותי ייעוץ משכנתאות בצפון הם הפתרון המתאים:

ייעוץ משכנתאות בצפון – כדי ליהנות ממענה מקצועי ונכון

זוהי אולי אחת ההחלטות הכלכליות החשובות ביותר בחייהם של רבים. מדובר בסכומי כסף גבוהים מאד ובהליך כלכלי משמעותי במיוחד. שירותי ייעוץ משכנתאות בצפון, עבור תושבי האזור, יכולים לספק מענה מתאים ובעיקר מקצועי. יועצי משכנתאות, המתמחים בכך, מספקים שירות אישי לכל לקוח ולקוח, ועוזרים לו לקבל את ההחלטות הנכונות. בשנים האחרונות ישנם מגוון רחב מאד של מסלולי משכנתאות, שלא כל אחד מהם מתאים וגם נכון בהכרח לכל מי שמעוניין במשכנתא. בזכות הידע הרב וגם הניסיון של יועצים אלה ניתן לבחון בצורה מעמיקה וחכמה את מגוון המסלולים הקיימים, את יתרונותיו של כל אחד ואת מידת התאמתו אל הצרכים הקיימים של הלקוח הספציפי.

ייעוץ משכנתא בצפון – כדי לבחור במסלול המתאים

בעזרת יועץ משכנתאות בצפון, ובעיקר באזור חיפה והקריות, ניתן גם לבחור את המסלול המתאים. מי שבוחר משכנתא בפעם הראשונה נחשף למבחר עצום מאד של אפשרויות. מי שאיננו בקיא בתחום, עשוי להתבלבל וגם להתקשות לבחור בפתרון המתאים. שירותי ייעוץ אלה עוזרים לבחור את המסלול המתאים, תוך התייחסות לכמה פרמטרים מרכזיים וחשובים, כמו סכום הכסף הנדרש, יכולתו הכלכלית של זה הלוקח את המשכנתא, תנאיו של המסלול ובעיקר תנאי ההחזר ועוד ועוד. בפגישה עם יועץ משכנתאות בצפון נבחנים המסלולים הקיימים והתנאים של כל אחד ואחד מהם. זוהי הזדמנות גם לקרוא את האותיות הקטנות ולהבין את כל הפרטים הפחות מוכרים בתחום זה.

ייעוץ משכנתאות בחיפה ובצפון – כדי לקבל שירות מהיר ומענה בכל עת

יתרון נוסף של שירותים אלה, וגם סיבה נוספת מדוע כדאי להיעזר בהם, היא העובדה שמדובר במענה מהיר, אישי ובליווי צמוד. שירותי ייעוץ משכנתאות בצפון, בחיפה, בקריות - מתאימים לכל מי שרוצה ליווי של יועץ משכנתאות מקצועי מיומן, ליווי לאורך כל הדרך וגם מענה מהיר. לא תמיד פגישה אחת מספיקה כדי לבדוק את העניין ולא תמיד מקבלים החלטה מהירה. לעיתים נדרש זמן, נדרשת סבלנות, ובעיקר גורם מקצועי שיוכל לעזור בכך ולספק את כל המידע הנדרש שיוכל לעזור בקבלת ההחלטה. יועצי משכנתאות מקצועיים מבינים את הצורך הזה ומציעים ללקוחותיהם את הפתרון המתאים ואת השירות הנכון עבורם. ניתן לקבוע איתם פגישת ייעוץ מקדימה כדי לבחון את אופיו של השירות, ובהתאם להחליט האם וכיצד ממשיכים הלאה.

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.