חברת ייעוץ משכנתאות - לחשוב מחוץ לקופסא

הכל יודעים כי תהליך נטילת משכנתא הינו מורכב וסבוך, ותלוי בפרמטרים רבים ושונים. יחד עם זאת, רבים מקרב הציבור הישראלי עדיין בוחרים להתמודד עם משימה זו בעצמם, ולא להסתייע בשירותיה של חברת ייעוץ משכנתאות מקצועיות ואובייקטיבית. נתון זה מעורר תמיהה בהתחשב בעובדה שהישראלים אוהבים לקבל עצות בכל תחום בחייהם, החל בבחירת צבע לקירות וכלה בייעוץ כושר ויופי. ואולם, דווקא בתחום המשכנתאות הכרוך בעסקאות של מאות אלפי שקלים, מעדיף הישראלי הממוצע שלא להשקיע אלפי שקלים בודדים אשר יכולים היו לחסוך לו סכומי עתק. מסתבר שהסיבה העיקרית לגישה זו נעוצה בחינוך ובתפיסות חברתיות מקובעות, וכן באי הטעמת חשיבותם של שירותים אלו.

השקעה משתלמת ושולית בחברת ייעוץ משכנתאות

עלות שירותיה של חברת ייעוץ למשכנתאות עומדת לרוב על סכומים שבין 4000 ל- 7000 שקלים, מה שמרתיע רבים מלפנות אל חברות אלו. ואולם, מדובר בגישה מוטעית מיסודה. אם משווים את הסכומים שגובות החברות לעשרות ומאות אלפי השקלים שניתן לחסוך באמצעותן, מתחוור מייד כי ההשקעה מכסה את עצמה בגדול. חשוב לדעת כי ההבדלים בין מסלולי המשכנתאות השונים מגיעים לעשרות אחוזים, ושבחירה במסלול נכון המתאים להתנהלות ולאפשרויות הפיננסיות של הלווה הינה בעלת השפעה מכרעת על כדאיות העסקה והיכולת לעמוד בה לאורך שנים. למרבה הצער, אנשים רבים אינם מבינים כי מדובר בעסקה כלכלית לכל דבר ועניין מול גוף פיננסי המעוניין כמובן להרוויח, ושלמעשה עסקה זו תהיה הגדולה ביותר שיבצעו בימיהם. כלומר, נתוניה ישפיעו באופן גורף על מצבם הכלכלי ועל יכולתם ליהנות מרמת חיים גבוהה למשך תקופה ארוכה. לכן, פנייה לייעוץ מקצועי ואובייקטיבי הינה צעד חיוני ומתבקש.

חברות לייעוץ משכנתאות ינהלו עבורכם את המשא ומתן

אחד הגורמים המייגעים, הקשים והמתישים ביותר בבחירת בנק ומסלול משכנתא הינו הצורך להתנהל מול הבנקים ולקיים מולם משא ומתן. את כאב הראש הזה אפשר להותיר מאחור בעזרת חברה לייעוץ משכנתאות. חשוב להבין כי לחברות אלו יש כוח מיקוח איתן וחזק מול הבנקים, וזאת בהיותן מרכזות פניות מטעם מספר רב של לקוחות ולמעשה מציעות לבנקאים עסקאות מכרזים אשר יאפשרו להם לזכות בלקוחות רבים בבת אחת. יחד עם זאת, יש לציין כי הריכוזיות והכוח אינם באים על חשבון התאמת מסלול אינדיבידואלי וספציפי לכל לקוח, ותפירת מסלול משכנתא המתאים במדויק עבורו.

מה כוללים שירותיה של חברת ייעוץ משכנתאות

חברת ייעוץ משכנתאות מספקת חבילה שלמה ומלאה לכל לקוח, החל בפגישה אישית לצורך הבנת יכולותיו וצרכיו, בחינת כל המסלולים הרלוונטיים עבורו, הצגת האופציות הטובות ביותר ובחירה במסלול המועדף. כמו כן מתבצעים ניהול משא ומתן מול הבנקים, בדיקת הסכם המשכנתא בטרם החתימה עליו, טיפול במרבית הטפסים והתיאומים הבירוקראטיים הקשורים לקבלת משכנתא, ושחזור משכנתאות בעת הצורך.