פגישה אינטרנטית מהבית בעלות מסובסדת

מרגישים שחסר לכם זמן בחיים? ברור. הייתם רוצים להשקיע יותר בדברים שחשובים לכם באמת? אין ספק. צורכים באינטרנט לא מעט בכדי לחסוך זמן וכסף? בוודאי, כמו כולם...
אז אם את חשבונות החשמל והמים אפשר לשלם באינטרנט, למה אי אפשר לנהל פגישות? בעידן של היום, עסקאות של מיליארדים נסגרות בשיחות סקייפ בין יבשות ובין עשרות משתתפים, שלא יוצאים מהמשרד... לכן, בדיוק בשבילכם, פיתחנו מוצר חדש ומהפכני בשוק – פגישות וידאו, מכל מקום ובכל שעה שנוחה לכם, בלי להפסיד שעות עבודה, בלי לעמוד בפקקים, הכי נוח והכי משתלם!


איך זה עובד?

 

  1. קובעים מראש את ימי ושעות הפגישות. אתם יכולים להיות איפה שנוח לכם – בבית, במשרד, בטיול, זה בכלל לא משנה.
  2. למעשה, אתם לא חייבים להיות ליד בן/בת הזוג, ניתן לאחד 2 שיחות מ-2 מקומות שונים!
  3. במהלך הפגישות, במקביל לשיחת הוידאו, אני מבצע שיתוף של המסך שלי אתכם, כדי שתראו את כל הנתונים המקצועיים הרלוונטיים עבור הפגישה.
  4. מה נעשה בפגישות? בניית פרופיל משפחתי אישי >> שאלון משכנתא >> מסלולי המשכנתא > התאמת תמהילים שונים >> קבלת החלטות >> ניהול מו"מ מול הבנקים >> התאמת תמהיל סופית >> חתימה בבנק.
  5. חשוב להדגיש: התהליך זהה לחלוטין לתהליך הייעוץ הפרונטלי. למעשה יש לו אפילו יתרון – ניתן לתאם מס' רב יותר של פגישות, לכל שאלה שתצוץ בדרך!


למי התהליך מתאים?

 

  1. לאנשים עסוקים. ובינינו, מי לא עסוק... ילדים, עבודה, סידורים, פקקים, נסיעות... השירות מאפשר לכם לעבור תהליך ייעוץ מקצועי ומותאם אישית, מבלי לשנות את אורך חייכם, מבלי להפסיד שעות עבודה או זמן יקר עם הילדים.
  2. לאנשים שרוצים לחסוך כסף. ובינינו, מי לא רוצה... הייעוץ האינטרנטי מושק בהנחה משמעותית.
  3. לאנשים שאוהבים לקחת הזדמנויות טובות בשתי ידיים. אתם כאלה? צרו קשר, נמשיך לדבר טלפונית, וניקח את זה משם.