ידע הוא כוח – הכוח שלכם לחסוך עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים בהחזר המשכנתא! אז אם אתם, כמונו, רוצים לדעת את כל הפרטים – ומשמעותם – שעומדים מאחורי המשכנתא, כמו ריבית פריים, לוח סילוקין שפיצר, גרייס ועוד כל מיני מילים שפקיד הבנק אוהב לזרוק לחלל האוויר, הגעתם למקום הנכון!
ערכנו בשבילכם מגוון רחב של סרטונים מקצועיים עם הסברים פשוטים על כל רכיבי המשכנתא ואנחנו חולקים איתכם את הידע כחלק מהאג'נדה שלנו להוביל כמה שיותר אנשים אל עבר משכנתה הוגנת, משתלמת ושקופה. תיהנו!

ככה לוקחים משכנתא – ההרצאה


מיזגו לעצמכם כוס שתייה, תביאו קצת נשנושים, התיישבו מול המחשב עם בן או בת הזוג – ההרצאה הכי החשובה של החיים שלכם מתחילה עכשיו! 
עמית למשכנתא שמחים להעניק לכם במתנה מצגת הכוללת הרצאה מקיפה, מפורטת ומאירת עיניים על עולם המשכנתא, עם כל מה שהבנקים לא רוצים שתדעו, כי ככל שאתם יודעים פחות – הם מרוויחים יותר. 
רוצים להתקדם למשכנתא הטובה ביותר עבורכם? עפר סורסקי ונועם אייזנברגר, מנכ"ל ובעלים של "עמית משכנתא", כותבי ההרצאה והאנשים שמעבירים אותה ברחבי הארץ בשנים האחרונות, מזמינים אתכם לפגישה אישית, ללא עלות או התחייבות – הצעד הראשון שלכם אל עבר הבית שלכם!