עמיתים ממליצים

לקביעת פגישה עם המומחים שלנו, ללא תשלום וללא התחייבות, חייגו עכשיו: 1700-705-745.

בעמוד זה קיבצנו חלק קטן מההמלצות שניתקבלו מלקוחותינו לאורך הזמן. לבקשתכם, נשמח להעביר את פרטי הקשר של הממליצים, על מנת שתוכלו לשמוע ממקור ראשון כיצד המומחים של עמית סייעו להם לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא.

ברצוננו להודות מקרב לב ולשבח את עופר סורסקי
אשר לוה אותנו בתהליך של לקיחת משכנתא במסירות ובנחישות מול הבנקים השונים במטרה לתת לנו את המקסימום תנאים. עופר מרגע הראשון השרה בנו רוגע ותוך כדי התהליך האיר את עינינו יעץ והסביר בסבלנות רבה, הפגין מקצועיות , רגישות ואנושיות לאורך כל הדרך הכל בנועם בחיוך. יישר כוח על שיש אדם כזה והלואי והיו רבים כמותו!
יולי 2014, משפחת פרנס

נמשיך להודות גם ב25 השנים הבאות...
הגענו לעמית למשכנתא דרך המלצה של חבר רגע לפני שחתמנו על המשכנתא בבנק , לאחר פגישה אחת כבר הבנו את הסיכון הגדול במשכנתא עליה כמעט וחתמנו... לאחר מספר פגישות נוספות בהן הבנו את המשמעות הקריטית של בחירת הרכב המשכנתא ולאחר ניתוח מעמיק של תזרים ההכנסות וההוצאות שלנו בהווה ובעיקר בעתיד שינינו לגמרי את תפיסתנו לגבי ההחזר אותו חשבנו להחזיר בכל חודש כך שבסופו של דבר הותאמה לנו משכנתא הרבה יותר בטוחה, יציבה, וודאית והרבה הרבה יותר חסכונית.
ענבר ויוגב דרעי

שירן ואביקם ממליצים:
פנינו לעמית למשכנתא לאחר שסיימנו את סבב הריביות בין הבנקים מתוך הבנה כי לנו ולבנק יש בעצם אינטרסים מנוגדים... לאחר שנפגשנו עם עפר, שהסביר לנו באריכות ובסבלנות על כל מסלולי המשכנתא לרבות על היתרונות, החסרונות והסיכונים הטמונים בכל מסלול ומסלול, הבנו עד כמה חשוב היה להתחיל את התהליך דווקא בבחירת המסלולים המתאימים לנו ביותר ולא בהצעה מהבנק אשר התאים לנו את מה שטוב עבורו... המון תודה על ההסברים המפורטים, על הדאגה האישית, על הליווי הצמוד, על הניהול המקצועי של בקשת המשכנתא שלנו וכמובן על מאות אלפי שקלים של חיסכון.
שירן ואביקם קבסה

המון תודה משלי ויובל:
כבר בתחילת הדרך הבנו שאנחנו לא מבינים...ריביות קבועות ומשתנות, צמודות למדד ושאינן צמודות, פריים/יורו/עוגן מק"מ ואינטרס אחד גדול – של הבנק.. לא היה לנו ספק כי בצעד הכלכלי הכי חשוב בחיינו נזדקק ליועץ מקצועי שידאג בראש ובראשונה לצרכינו ולאינטרסים שלנו אל מול הבנקים למשכנתאות. מיד לאחר שהתחלנו את התהליך כבר נוכחנו בצדקתנו. המון תודה על ההסברים, על הסבלנות, על הביטחון, על ניהול המו"מ הבלתי מתפשר על ריביות המשכנתא, על הליווי האישי המקצועי לאורך התהליך כולו ועל החיסכון הגדול בתשלומי המשכנתא.
שלי ויובל גוטמן

תודה רבה מיעל ואמיר:
עופר, רצינו להגיד לך תודה רבה ולהביע את הערכתנו לעזרה שהגשת לנו. כששאלנו את עצמנו מה נכתוב לך, חשבנו שהדרך ההגיונית ביותר היא פשוט לתאר את השתלשלות האירועים... בהתחלה מאוד התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות. לא היה ברור עד כמה העזרה של יועץ חשובה ובכלל היה חשש להפקיד בידיים של זר החלטה מהותית ביותר בחיינו. קבענו פגישה איתך ומיד נוצרה כימיה טובה. דבר ראשון תפס אותנו מה שהקרנת כבן אדם – אדיבות, סבלנות ורוגע. בד בבד הורגשה גם המקצועיות, שהתבטאה בהבנה מלאה של עולם המשכנתאות ולוותה ברצון להסביר ולשתף אותנו בכל שאלה והחלטה. יצאנו מהפגישה איתך עם תחושה חיובית חזקה. כאשר נפגשנו שוב כבר "דיברנו עסקים". היה מעניין לראות את הדרך בה אתה ניגש לדברים ואת ההבנה המלאה שלך של כל שיטה ומסלול בעולם המשכנתא. בנוסף שידרת לנו מוטיבציה ואהבה גדולה למקצוע שלך, דבר שיתבטא בדבקות להשגת המשכנתא הטובה ביותר בשבילנו. כן מצא חן בעינינו התהליך אותו המיישם. זה מתחיל מבניית תמהיל המשכנתא, בהתאם למצב האישי שלנו. ממשיך עם מכרז שאתה מנהל מול הבנקים ומסתיים ביום החתימה בבנק. חסכת לנו את כל הכאב ראש הזה. אנחנו מקווים שלא ניפגש שוב בנסיבות האלה, אך יודעים שאתה זמין לשאלות וייעוץ תמיד.
תודה רבה, יעל ואמיר

שירי ויעלי ממליצים:
עם תקציב יחסית נמוך ועם הרבה רצון ותקווה למצוא דירה שנוכל לרכוש פנינו למספר בנקים לקבל הצעות לרכישת דירה עם מסלולי משכנתאות שונים, שלא באמת הבנו מה ההבדל בין אחד לשני ואיזה מסלול יתאים לצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר. קיבלנו המלצה מחבר קרוב לפנות לייעוץ למומחים של 'עמית' וזכינו לחוויה מעולה: קיבלנו תמיכה וייעוץ לאורך כל הדרך, החל מאיזה מסלול משכנתא ישרת את הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר, וכולל הרבה סבלנות ותמיכה עד הרגע האחרון. אז עכשיו יש לנו דירה וזה הזמן להודות לכם קודם כל המקצועיות, המסירות והשירות הנהדר. אין ספק שנחזור להשתמש בשירותכם בעתיד ונמליץ לחברים. בשורה התחתונה - קיבלנו הרבה מעבר לייעוץ משכנתא- קיבלנו חבר ויועץ ועזרה בכל מה שרק היינו צריכות. בימים שאתה לא בטוח על מי לסמוך היה מעודד ומשמח לגלות שיש עוד אנשים כמו עופר!!!
שירי ויעלי

יניב ואילת ממליצים:
כספי המשכנתא עברו לקבלן, בשם בעלי היקר ובשמי תודות מקרב לב על היותך עמית למשכנתא והרבה מעבר לזה, על הזמינות , הנכונות והדאגה ושהכל יקרה כמתוכנן!!!
יניב ואילת הוד

עדי בלנגה מקרית אתא:
עמית למשכנתא שיפרה את תנאי הריבית שקיבלתי בעצמי מהבנק ובכך קיצרה לי את תקופת המשכנתא ב-5 שנים לחיסכון של 60,000 ₪!!!

אנה פרמינגר מתל אביב ממליצה:
קניתי דירה שזה מאורע משמח מאוד, אך כל אחד יודע שקניית דירה חרוכה בהמון בירוקרטיה טיפסולגיה מיקוחים ומחקר על משכנתאות. שכרתי את שרותיה של חברת עמית למשכנתא, ופגשתי את אוהד צ'רשניה שהסביר לי כל מה שיש לדעת, הקל עלי את התהליך, והכי חשוב עזר לי לחסוך הרבה כסף. אוהד ליווה אותי במסירות ואחריות בכל תהליך חתימת המשכנתא: הלך איתי לבנקים, התמקח איתם, עשה טלפונים שלח פקסים. כל מה שנותר לי פחות או יותר זה לחתום על העסקה המצויינת שהצליח להשיג. אין ספק שבסיפור הזה רק הרווחתי- גם חסכתי כסף וגם המון זמן וכאב ראש.
ממליצה בחום, אנה פרמינגר

מאיה ורועי ממליצים:
פנינו לעמית למשכנתא לאחר הפגישה הראשונה בבנק. יצאנו מבוהלים, ולא ידענו מאיפה מתחילים. חבר המליץ לנו על עמית למשכנתא. בעמית נפגשו איתנו והסבירו לנו בשפה ברורה את כל התהליך. מאותו הרגע הכל הלך מהר. המומחים של עמית חסכו לנו עמלות, ערכו עבורנו מכרז בין הבנקים, שיפרו עבורנו את הצעת הבנקים, חסכו לנו ים של ימי עבודה וריצות, והעיקר, הפכו את התהליך לפשוט וקל. אנחנו ממליצים בחום!!!
מאיה ורועי

דוד ממליץ:
שנים שאני יודע שאני משלם יותר מדי על המשכנתא שלי. התשלומים עלו ועלו, וכל חודש שילמתי יותר. לא ידעתי מאיפה מתחילים, עד שפניתי לחברת עמית למשכנתא. החבר'ה מיחזרו עבורי את המשכנתא, קיצרו את אורך חיי המשכנתא וחסכו עבורי מאות שקלים בהחזר החדשי. תודה לכם על המקצועיות, האדיבות ובעיקר על החסכון.
דוד

סיגל ואיציק ממליצים:
כבר הרמנו ידיים. מספר בנקים סירבו לתת לנו משכנתא, כי שיעור המימון שביקשנו היה גבוה (90%). התחלנו לחשוב שזוג ממוצע כמונו (שנינו עובדים קשה לפרנסתנו) אינו יכול לרכוש דירה צנועה ללא הון עתק מההורים. נפגשנו עם עופר בעקבות המלצה שקיבלנו והוא הציג פתרונות יצירתיים, פנה אל הבנק והצליח להשיג עבורנו את האישור העקרוני המיוחל. בנוסף בנה לנו מסלולים שאפשרו לנו לעמוד בהחזר החודשי.
סיגל ואיציק